Ulica Topolowa będzie zamknięta dla kierowców

Wasze sprawy, Ulica Topolowa będzie zamknięta kierowców - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 14/08/2019 08:20

Od 20 sierpnia, z powodu remontu, władze Łowicza planują całkowicie zamknąć na dwa tygodnie dla ruchu kołowego ulicę Topolową.

Na ulicy Topolowej firma Trakt  prowadzi inwestycję, która obejmuje budowę po lewej stronie ul. Topolowej (od strony Bratkowic) ponad 480 metrów ścieżki rowerowej. Połączy ona istniejący już pas dla jednośladów przy ul. Starościńskiej z tym przy ul. Tuszewskiej.

Przebudowana zostanie nawierzchnia Topolowej oraz przesunięte wiaty przystankowe MZK.

W związku z frezowaniem jezdni, a następnie jej asfaltowaniem, władze miasta zamkną ul. Topolową na całej jej długości (od ul. Tuszewskiej do Ułańskiej).

Objazd będzie odbywał się ulicą Mickiewicza i ul. Młodzieżową.

Dzięki tym działaniom, władze Łowickiej Spółdzielni Mieszkaniowej podjęły decyzję o przebudowie asfaltowego parkingu przed blokiem nr 1 na os. Bratkowice. Asfalt ma zostać zastąpiony kostką, a sam parking, po wycince drzew, zostanie powiększony. Prace te wykona firma Wig-Kost z Lenartowa (ok. 100 tys. zł.)

Ratusz chciałby, aby projekt ten sfinalizowano do końca października.

Ulica Topolowa będzie zamknięta dla kierowców komentarze opinie

 • Z topolowej - niezalogowany 2019-08-14 15:10:58

  Przecież to jest k**wa jakaś KPINA! Człowiek dowiaduje się z jeba**go profilu pseudo burmistrza i z innych stron że ulica ma być zamknięta dla ruchu na dwa tygodnie, a patrząc jak robili Słowackiego i Norwida to do końca roku równie dobrze nie będzie można na te ulice wjechać, przecież to k***a jest jakaś kpi... choć kpina to za mało powiedziane....

 • gość 2019-08-14 15:19:56

  a są jeszcze jakieś drzewa do wycięcia w mieście i okolicach? Chętnie podejmę współpracę i nawet zrobię kurs pilarza! Wytnijcie betonowe słupy a nie wszystko, co zielone! Kostka zamiast asfaltu....w całej Polsce trend odwrotny, ale wiadomo...płyń pod prąd...panie K.

 • gość 2019-08-14 19:05:28

  Będzie super przejazd przez Mickiewicza, która jest wąska, a samochody parkują wzdłuż ulicy. Już teraz trzeba się zatrzymać czasem, aby przepuścić samochód jadący z drugiej strony Nie wyobrażam sobie tego przy większym ruchu. Czemu wszystkie remonty jednocześnie. Arkadyjska zamknięta, przez budowę ronda tam też utrudniony przejazd. Przy przejeździe kolejowym stoi się po 15 minut. Wiem, że to różne obszary Łowicza, ale jeśli komuś przyjdzie wracać ze Skierniewic i jechać np. na Topolową, to przez miasto będzie jechał ponad 30 minut. Szybciej je przejdzie pieszo.

 • Gość - niezalogowany 2019-08-14 20:41:51

  Po co te nerwy... O ile dłużej będziecie jeździć do pracy, o 3 minuty?

 • Gośćj - niezalogowany 2019-08-14 23:11:58

  Wig-kost chyba z popowa A nie z lenartowa

 • Janusz Niemczyk 2019-08-15 10:41:30

  Może ktoś napisze jak wjechać na ulicę Słowackiego? Chyba śmigłowcem!!!

 • gość 2019-08-15 12:51:48

  @Janusz Niemczyk Jedziesz tak: Mickiewicza -> Szkolna -> Słowackiego

 • gość 2019-08-16 09:03:27

  Szkolna = zakaz,
  Wyjazd ze słowackiego = zakaz bo topolowa
  Norwida = zakaz bo topolowa
  Wjazd na słowackiego = zakaz bo topolowa
  Czy nie masz pojęcia o czym mówisz, w dodatku na połowie (zwężeniach) słowackiego jest ulica jedno kierunkowa, czyli albo pod prąd i na zakazie, albo ch*j Ci w d*pę i siedź w domu, ciekaw jestem jak karetka dojedzie do osób starszych których tutaj nie brakuje...

 • gość 2019-08-16 09:15:53

  Proszę się więc nie dziwić, że mieszkając między Łowiczem i Skierniewicami w każdej niemal sprawie (z wyjątkiem tych, które trzeba załatwiać w łowickim starostwie) jeździmy do Skierniewic.

 • Gość - niezalogowany 2019-08-18 17:45:47

  Po cholerę asfalt i kostka. Wystarczy piach wysypać. Władze miasta zrobiły z tego rejonu cholerną pustynię. Tnie się drzewa na potęgę, a nowych brak. Ułańska, Tuszewska, Topolowa, Szkolna zostały pozbawione drzew.

 • Maciej - niezalogowany 2019-08-23 13:50:55

  Kogoś z ratusza chyba nie stać na opał i stąd same wycinki w tym zasciankowym mieście.

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Reklama
 Reklama