Upominki od burmistrza dla małych uczestników pikniku na Zatorzu

Zarządy osiedli, Upominki burmistrza małych uczestników pikniku Zatorzu - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 03/06/2017 16:33
Katarzyna Gajda

Na placu między ulicami Nieborowską a Krzysztofa Kamila Baczyńskiego odbył się dziś piknik rodzinny. Imprezę zorganizował Zarząd Osiedla Zatorze.

Sezon pikników rodzinnych w pełni. Dziś, 3 czerwca na placu pomiędzy ulicami Nieborowską a K.K. Baczyńskiego odbyła się impreza zorganizowana przez tamtejszy Zarząd Osiedla Zatorze. W jej trakcie na uczestników, szczególnie tych najmłodszych czekało sporo atrakcji. Były animatorki, które poprowadziły gry i zabawy, funkcjonariusze policji i straży pożarnej, którzy prowadzili pogadanki na temat bezpieczeństwa na drodze i przeciwpożarowego oraz udostępniali wyposażenie, które niezbędne jest im w codziennej pracy.

Z okazji obejrzenia samochodu policyjnego czy strażackiego postanowiło skorzystać wiele dzieci, którym towarzyszyli rodzice, uwieczniając pociechy w kaskach czy kamizelkach na zdjęciach. W trakcie trzygodzinnej zabawy można było kosztować dań serwowanych z grilla, potańczyć i pośpiewać.

Piknikujących odwiedził burmistrz Krzysztof Kaliński, który życzył dzieciom, by jak najdłużej pozostali dziećmi, dorosłym wyrozumiałości i cierpliwości. Najmłodszym rozdał małe upominki.

Reklama

Upominki od burmistrza dla małych uczestników pikniku na Zatorzu komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Reklama
 Reklama