Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020 w Medyku

Portal lowicz24.eu 02/09/2019 09:40

Ku niezadowoleniu uczniów, wakacje dobiegły końca. Ponad 1500 uczniów klas pierwszych rozpoczęło dziś, 2 września rok szkolny 2019/2020 w szkołach średnich w powiecie łowickim.

W II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Łowiczu uroczystość rozpoczęła się w murach szkoły wprowadzeniem sztandaru oraz odśpiewaniem „Mazurka Dąbrowskiego”.

Dyrektor Agnieszka Ruta-Kucińska przywitała przybyłych gości, grono pedagogiczne, pracowników administracji i obsługi, młodzież, rodziców oraz wszystkich zgromadzonych w szkolnej sali gimnastycznej. Następnie dyrektorka przedstawiła, przybyłym po wakacjach do szkoły, "pierwszakom" nauczycieli oraz ich wychowawców.

W nowym roku szkolnym w popularnym Medyku zostało utworzonych sześć klas pierwszych. Trzy oddziały po szkole podstawowej i trzy po gimnazjum.

Przypomnijmy, że szkoła zrezygnowała z klasy mundurowej.

Nowy rok szkolny 2019/2020 przyniesie nowe wyzwania nie tylko dla uczniów, ale także dla samorządów i nauczycieli, którzy będą musieli odnaleźć się w reformie i podjąć decyzję o ewentualnym powrocie do strajku.

 

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020 w Medyku komentarze opinie

  • Essa - niezalogowany 2019-09-02 10:47:41

    We oddajcie klase mundurową

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Reklama
 Reklama