Urodziny Studia Rampa w Łowiczu (ZDJĘCIA, VIDEO)

Stowarzyszenia, Urodziny Studia Rampa Łowiczu (ZDJĘCIA VIDEO) - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 15/10/2019 13:21
Martyna Czekalska

Prowadzone przez Joannę Gałkę-Walczykiewicz Studio Rampa w Łowiczu obchodziło w ostatnią sobotę (12 października) szóste urodziny. Z okazji jubileuszu w klubie odbył się maraton zumby połączony z obchodami Dnia Różowej Wstążki.

W październiku minęło sześć lat od oficjalnego otwarcia Studio Rampa, choć pierwsze zajęcia w sali na os. Kostka odbyły się w styczniu 2013 roku.

- To było sześć fajnych lat. Wiadomo, wszędzie są dobre i złe momenty. Natomiast Rampa to społeczność otwarta dla każdego, a przede wszystkim to społeczność fantastycznych ludzi. To nie tylko zajęcia fitness, to nie tylko taniec i trening, ale cudowni ludzie – mówi Joanna Gałka-Walczykiewicz.

Kolejny raz urodziny Studia Rampa połączone były z obchodami Dnia Różowej Wstążki. - Mam taki zawód, że poprzez swoją pracę mogę pomagać i uświadamiać innych. Mając wokół siebie tyle kobiet czuję się zobowiązana, żeby im przypominać o tym, aby dbały o siebie i badały się – tłumaczy instruktorka fitness.

Studio dołączyło też do akcji re(CYC)ling, polegającej na zbiórce starych biustonoszy. Z ich utylizacji uzyskiwane są środki, które zostaną przekazane stowarzyszeniu Polskie Amazonki Ruch Społeczny.

Do końca października zużyte staniki można zostawiać w pudle ustawionym w Studio Rampa i wspomóc kobiety dotknięte rakiem piersi.

Jubileuszowy maraton poprowadziła Joanna Gałka-Walczykiewicz z grupą zaprzyjaźnionych instruktorów. Energetyczny taniec poprzedziły warsztaty hip-hop dla młodzieży oraz zajęcia reggaeton dla dorosłych.

Urodziny Studia Rampa w Łowiczu (ZDJĘCIA, VIDEO) komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-10-15 21:21:26

    Takie... ciężkie te tancerki (?)

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Reklama
 Reklama