Utrudnienia na autostradzie A2 po wypadku autokaru

Wypadki i kolizje, Utrudnienia autostradzie wypadku autokaru - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 25/04/2017 07:43

18 obywateli Białorusi zostało rannych w wypadku autokaru na autostradzie A2 na wysokości Zawad w powiecie brzezińskim. Uwaga na utrudnienia w ruchu na drodze w kierunku Warszawy.

 

 

Do wypadku doszło dzisiaj (25 kwietnia) około godziny 3:30 na 377 kilometrze autostrady A2. Z dotychczasowych ustaleń policji wynika, że 49-letni kierujący autokarem eos z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na pobocze, a następnie pojazd zsunął się do rowu i przewrócił na bok.

Rannych zostało 18 osób, które trafiły do szpitali na terenie województwa łódzkiego i mazowieckiego. Jedna osoba z najcięższymi obrażeniami została przetransportowana do szpitala śmigłowcem LPR. Autokarem podróżowali obywatele Białorusi, którzy wracali z wycieczki w Pradze.

Kierowcy muszą liczyć się ze sporymi utrudnieniami na odcinku między węzłami Łódź Północ - Łowicz. Zablokowany jest pas prawy i awaryjny w kierunku Warszawy, ruch odbywa się pasem lewym. GDDiKA przewiduje, że utrudnienia mogą potrwać do godziny 15 (patrz serwis dla kierowców).

Policjanci apelują o zachowanie w tym miejscu szczególnej ostrożności.

Fot. KWP w Łodzi

Utrudnienia na autostradzie A2 po wypadku autokaru komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Reklama
 Reklama