Utrudnienia na autostradzie A2 po pożarze auta osobowego przy granicy naszego powiatu

Straż Pożarna, Utrudnienia autostradzie pożarze osobowego granicy naszego powiatu - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 26/10/2019 13:13
Mirka Czubak

Do pożaru auta osobowego doszło w sobotę (26 października) tuż przed godz. 12 na 370. kilometrze autostrady A2 na wysokości miejscowości Lubowidza w pow. brzezińskim. To odcinek trasy między węzłami Łowicz i Łódź-Północ. Nikomu nic się nie stało, ruch na tym odcinku drogi odbywa się jednym pasem.

Nadal trwają utrudnienia na autostradzie A2 w kierunku Poznania, po tym jak z niewyjaśnionych przyczyn doszło do pożaru auta osobowego niedaleko miejscowości Lubowidza w pow. brzezińskim . Jak informuje GDDKiA – autostrada w stronę Poznania jest przejezdna jednym, lewym pasem ruchu.

 

Utrudnienia na autostradzie A2 po pożarze auta osobowego przy granicy naszego powiatu komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Reklama
 Reklama