UWAGA - Arkadyjska zamknięta od jutra

Inwestycje, UWAGA Arkadyjska zamknięta jutra - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 12/11/2019 18:57

O jeden dzień przesunięty został termin zamknięcia przejazdu pod mostem kolejowym w ciągu ulicy Arkadyjskiej w Łowiczu. Nastąpi to w środę, 13 listopada o godzinie 9.00.

Zapowiadana na dzisiaj, 12 listopada zmiana organizacji ruchu została przesunięta o jeden dzień z uwagi na konieczność uzupełnienia oznakowania. Tak powiedział Grzegorz Pełka z Wydziału Inwestycji i Remontów łowickiego ratusza, który koordynuje z PKP PLK S.A. zamknięcie tej ulicy.

Będzie ona zamknięta na okres 4 - 5 miesięcy.

Przypominamy, że w sobotę 16 listopada PKP PLK z powodu remontu planuje zamknąć na 9 dni przejazd kolejowy na styku ulic Kaliskiej i Wiejskiej.

Mieszkańcy tej części Łowicza do objazdu zamkniętych rogatek kolejowych będą mogli skorzystać z czasowo udrożnionej dla ruchu ul. Czajki. Burmistrz Krzysztof Kaliński zapowiada, że Zakład Usług Komunalnych, na czas zamknięcia przejazdu zejdzie z placu robót i utwardzi prowizorycznie drogę.

UWAGA - Arkadyjska zamknięta od jutra komentarze opinie

  • Łowiczak - niezalogowany 2019-11-12 20:05:50

    Droga redakcjo dowiedzcie się dokładnie do kiedy będzie ten przejazd zamknięty. Wcześniej pisaliście ze do 31 marca 2020. Teraz piszecie ze na 4-5 miesięcy. A jak Pelka nie wie to niech się dowie po to chyba jest o za to bierze pensje.

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Reklama
 Reklama