VI Cross rowerowy im. Mariana Dymka w Łowiczu (ZDJĘCIA, VIDEO)

Portal lowicz24.eu 01/09/2018 15:35
Martyna Czekalska

20 zawodników wzięło udział w szóstej edycji crossu rowerowego im. Mariana Dymka, wieńczącego akcję „Sportowe wakacje” organizowaną przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łowiczu.

Rowerowa impreza odbyła się dzisiaj (1 września) w Lasku Miejskim.

W wyścigu open triumfował Mariusz Marszałek z Domaniewic, który pokonał liczącą około 18 kilometrów trasę z czasem 36:17:76 min. Drugie miejsce zajął Franciszek Wróbel, a trzeci był jego tata Piotr. Wszyscy trzej zawodnicy to reprezentanci Klubu Kolarskiego Łowicz. W crossie wystartowały również dwie panie. Łowiczanka Urszula Przygoda dotarła na metę przed Anną Sarańską z Łodzi. Najstarszym uczestnikiem był Eligiusz Pietrucha.

Przed wyścigiem głównym odbyły się starty dla dzieci i młodzieży, jednak w tym roku cieszyły się one nikłym zainteresowaniem. W wyścigu uczniów szkół podstawowych wzięły udział zaledwie dwie osoby: Marysia Urbanek i Szymon Kołudzki, a jedynym gimnazjalistą był Igor Tomczak z Głowna.

- Widzimy, że termin tuż przed rozpoczęciem roku szkolnego nie jest najlepszy, dlatego w przyszłym roku chcielibyśmy zorganizować zawody w połowie września - przyznaje Krzysztof Olko z łowickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Nagrody dla zwycięzców i uczestników zawodów wręczyli wiceburmistrz Bogusław Bończak oraz rodzina Mariana Dymka: żona Barbara i wnuczek Igor.

Reklama

VI Cross rowerowy im. Mariana Dymka w Łowiczu (ZDJĘCIA, VIDEO) komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Reklama
 Reklama