VII kolejka tenisa stołowego i II turniej seniorów

Tenis stołowy, kolejka tenisa stołowego turniej seniorów - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 2
  • Fotka nr 1 z 2
Portal lowicz24.eu 21/11/2018 10:42
Katarzyna Gajda

W piątym meczu sezonu rozgrywkowego 2018/2019 zawodnicy UMKS „Księżak” przegrali w sobotę (17 listopada) w Bełchatowie z drużyną LKS Stomil Bełchatów.

Sobotni pojedynek w Bełchatowie zakończył się wynikiem 3:7. Punkty dla naszego zespołu zdobyli: Michał Szczepanek – 1,5 pkt oraz Mateusz Guzek – 1,5. Ponadto w skład łowickiej drużyny weszli:  Piotr Podsędek, Mateusz Podsędek i Leszek Kalina. Był to  bardzo wyrównany  mecz. Trzy pojedynki gospodarze wygrali w stosunku 3:2, a najbliższy zwycięstwa był Leszek Kalina, który prowadził w setach 2:0 i 10:6. W trzecim secie z Tomaszem Makowskim i przegrał prawie wygrany mecz.

Pozostałe mecze 7 kolejki II ligi:

LKS Biała Rawska - UKS Orlęta Bilcza – 5:5,

MLUK Brzeziny  - UKS Fungis Maków – 4:6, 

STS Orlicz 1924 Suchedniów –  LUKS Start Przygłów –  8:2,

ULKS Moszczenica -IKS Start II Zduńska Wola – 4:6,

MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka - KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź -  9:1.

Dzień później (18 listopada) w Moszczenicy rozegrany został II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Seniorów w tenisie stołowym, w którym wystąpiła piątka zawodników UMKS „Księżak” Łowicz. Najlepiej spisał się Piotrek Podsędek, który przegrał 3:2 na przewagi w piątym secie o wejście do czwórki z późniejszym finalistą  Adamem Marczakiem i ukończył zawody na 7. miejscu. Pozostali nasi zawodnicy zakończyli gry na miejscach: 17-20 – Mateusz Podsędek i Mateusz Guzek, 21-24 – Dawid Papuga oraz 25-28 Michał Szczepanek.

Pierwsza czwórka:
1. Jakub Polański (MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka)
2. Adam Marczak ( KS Energetyk Dzianiny Łódź)
3. Damian Rybak (MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka)
4. Tomasz Wiśniewski (IKS Start Zduńska Wola)

Reklama

VII kolejka tenisa stołowego i II turniej seniorów komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Reklama
 Reklama