19°C bezchmurnie

Volkswageny zderzyły się na ul. Jana Pawła II

Wypadki i kolizje, Volkswageny zderzyły Pawła - zdjęcie, fotografia

42-letnia kobieta trafiła do szpitala wskutek zdarzenia drogowego, do którego doszło dziś (7 lutego) nad ranem w rejonie skrzyżowania ul. Jana Pawła II i Składowej w Łowiczu.

Do zdarzenia z udziałem dwóch volkswagenów passatów doszło w środę około godziny 6. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, jego przyczyną było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu przez 50-letniego mieszkańca Sandomierza.

Mężczyzna jadąc od centrum miasta w kierunku ronda w ul. Prymasowskiej nie skręcił na skrzyżowaniu w prawo, lecz pojechał prosto, gdzie uderzył w drugiego volkswagena. Podróżowała nim 42-latka z powiatu łowickiego. Kobieta zjechała z ronda i jadąc drogą z pierwszeństwem kierowała się do centrum.

42-latka została przewieziona do szpitala w Łowiczu. Jak udało nam się ustalić, jej obrażenia nie były poważne i zdarzenie zostanie zakwalifikowane jako kolizja drogowa.

- Oboje uczestnicy byli trzeźwi - informuje st. sierż. Łukasz Poborski z łowickiej policji.

Miejsce zdarzenia mapa Łowicz


Volkswageny zderzyły się na ul. Jana Pawła II komentarze opinie

  • gość 2018-02-08 13:01:50

    Ubezpieczyciele w większości przypadków zaniżają odszkodowania. Można bezpłatnie sprawdzić czy tak jest w Twoim przypadku wysyłając jedynie kosztorys na adres [email protected] W ciągu kilku dni nasi rzeczoznawcy bezpłatnie sprawdzą czy przysługuje dopłata. Wiek pojazdu bez znaczenia. Więcej informacji pod numerem 570_660_868. Polecam

  • gość 2018-02-08 13:23:35

    passat i wszystko jasne :D

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.


Ostatnie video - filmy na Lowicz24.eu