W Łowiczu odbędzie się konferencja Fundacji Życie "Jesteśmy po to, żeby pomagać"

Spotkania, Łowiczu odbędzie konferencja Fundacji Życie Jesteśmy żeby pomagać - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 04/11/2019 10:20
Mirka Czubak
LIS 13
sala konferencyjna Starostwo Powiatowe w Łowiczu, ul. Stanisławskiego 30A godz: 11:00

13 listopada w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Łowiczu odbędzie się konferencja dla osób pracujących w zawodach pomocowych, dla pedagogów, psychologów, policjantów, dla wszystkich pracujących z ludźmi, którym potrzebna jest pomoc. Organizatorem spotkania pn. „Jesteśmy po to, żeby pomagać” jest Fundacja Życie.

Cykl spotkań w ramach programu „Jesteśmy po to, żeby pomagać”, które odbędą się w Brzezinach (13 listopada), Łowiczu (13 listopada), Ramie Mazowieckiej (20 listopada) oraz Skierniewicach (20 listopada) organizuje Fundacja Życie. Konferencje są dedykowane pedagogom, psychologom, policjantom oraz wszystkim osobom pracującym w zawodach pomocowych.

Spotkanie w Łowiczu odbędzie się 13 listopada w godz. 11.00 – 14.30. Prelekcje poprowadzą: prof. Błażej Kmieciak, red. Łukasz Głowacki, Małgorzata Owczarska. Aby wziąć udział w konferencji należy na stronie http://konferencja2019.fundacjazycie.org/ wybrać jeden z czterech proponowanych terminów i zarejestrować się.

Program konferencji w Łowiczu:

11.00 Rejestracja uczestników, kawa
11.10 Rozpoczęcie konferencji, powitanie uczestników
11.15 "Jesteśmy po to, żeby pomagać"
11.45 "Tajemnica zawodowa w zawodach pomocowych"
13.45 "Gdy dziennikarz staje u drzwi, czyli o zachowaniu w sytuacjach kryzysowych"
14.15 Zakończenie Konferencji - wydawanie zaświadczeń

Więcej na temat prelegentów i prelekcji można przeczytać na stronie http://konferencja2019.fundacjazycie.org/ .Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

W Łowiczu odbędzie się konferencja Fundacji Życie "Jesteśmy po to, żeby pomagać" komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Reklama
 Reklama