W Łowiczu odbędzie się konwent beneficjentów ogólnopolskiego programu „Dom Kultury+

Spotkania, Łowiczu odbędzie konwent beneficjentów ogólnopolskiego programu „Dom Kultury+ - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 06/11/2019 10:16
Mirka Czubak
LIS 14
Łowicki Ośrodek Kultury, ul. Podrzeczna 30 godz: 11:00

14 listopada (czwartek) Łowicki Ośrodek Kultury będzie gościł uczestników konwentu beneficjentów ogólnopolskiego programu „Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne”. To ogromne wyróżnienie dla łowickiego ośrodka

Organizatorem konwentu jest Stowarzyszenie Centrum Wspierania Aktywności Lokalnej CAL, które od kilku lat realizuje program Narodowego Centrum Kultury „Dom Kultury + Inicjatywy Lokalne”. Jak mówi dyrektor ŁOK, Maciej Malangiewicz konwent jest pokłosiem dużego zaangażowania  ośrodka w programie.

Bierzemy udział w tegorocznej edycji programu. Wcześniej byliśmy również uczestnikami pilotażowego programu DK+ w latach 2010-2013. Narodowe Centrum Kultury w Warszawie dostrzegło nasze działania a przyjazd gości traktujemy jako wyróżnienie dla Ośrodka i Łowicza – dodaje Malangiewicz.

Konwent ma na celu zarówno podnoszenie kompetencji dyrektorów i pracowników instytucji kultury, jak i wymianę doświadczeń pomiędzy podmiotami biorącymi udział w programie. Udział w spotkaniu jest bezpłatny i dedykowany szczególnie tym osobom, które zamierzają aplikować do programu w przyszłości, również z regionu łowickiego.

Chętni powinni zgłosić swój udział w konwencie poprzez wypełnianie formularza dostępnego na stronie http://forms.gle/WPeXhQkPcUW1FnnN9 najpóźniej do 10 listopada.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 11.00 w Łowickim Ośrodku Kultury, godzinę wcześniej nastąpi rejestracja uczestników.

W programie konwentu przewidziano prezentację zrealizowanych projektów „Od Was dla Was” oraz  podzielenie się wrażeniami z uczestnictwa w programie DK+ IL 2019, którą przedstawi dyr.  Maciej Malangiewicz. Ponadto do godziny 15 uczestników czeka szereg wykładów, mini koncert, warsztaty oraz spacer po Łowiczu. Dokładne godziny poszczególnych wykładów można sprawdzić na stronie https://lok.art.pl/konwent-beneficjentow-programu-dom-kultury-14-xi/

Wszelkich informacji udziela Anita Sochacka-Melon, e-mail: [email protected], tel.: 22 121 5910 Stowarzyszenie Centrum Wspierania Aktywności Lokalnej CAL.

W Łowiczu odbędzie się konwent beneficjentów ogólnopolskiego programu „Dom Kultury+ komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Reklama
 Reklama