W Łowiczu wystąpi indonezyjski chór D’Voice Sekolah Vokasi IPB Bogor

Koncerty, Łowiczu wystąpi indonezyjski chór D’Voice Sekolah Vokasi Bogor - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 08/11/2019 10:01
Mirka Czubak
LIS 17
sala barokowa Muzeum w Łowiczu godz: 17:00

Łowicki Ośrodek Kultury zaprasza na kolejny koncert w cyklu „Burmistrz Miasta Zaprasza”. Tym razem przed łowicką publicznością wystąpi Chór D’Voice Sekolah Vokasi IPB Bogor z Indonezji pod dyrekcją Asep Aryanto. Koncert odbędzie się w niedzielę, 17 listopada o godz. 17:00 w Sali Barokowej łowickiego muzeum.

Chór powstał we wrześniu 2006 r. przy IPB University. D’Voice SV IPB i został formalnie powołany, 30 września 2006 r. Do dziś jest jednym z najpopularniejszych chórów w Indonezji. Duża w tym zasługa dyrektora muzycznego i dyrygenta chóru Asep Aryanto.

D’Voice SV IPB składa się obecnie z ponad 100 członków i uczestniczy w wielu wydarzeniach krajowych i międzynarodowych, zdobywając najwyższe laury. Chór będzie uczestnikiem XIV Warszawskiego Międzynarodowego Festiwalu Chóralnego “Varsovia Cantat”. Koncert w Łowiczu, odbywa się współpracy z XXII Łodzkim Festiwalem Chóralnym “Cantio Lodziensis”.

Wstęp na niedzielny koncert jest bezpłatny.

W Łowiczu wystąpi indonezyjski chór D’Voice Sekolah Vokasi IPB Bogor komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Reklama
 Reklama