W Olsztynie o Bożym Ciele w Łowiczu

Wystawy, Olsztynie Bożym Ciele Łowiczu - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 13/06/2018 11:52
Katarzyna Gajda

Największa księgarnia Olsztyna – Książnica Polska oraz tamtejsza Biblioteka Abecadło prezentuje wystawę fotograficzną „Boże Ciało w Łowiczu 2017”, autorstwa małżeństwa Walichnowskich. Te same fotografię zobaczą łowiczanie w lokalnej PBP.

W holu Powiatowej Biblioteki Publicznej w Łowiczu prezentowana jest wystawa fotografii Elżbiety i Feliksa Walichnowskich pt. "Boże Ciało w Łowiczu 2017".Podobną wystawę zdjęć z barwnej łowickiej procesji Bożego Ciała można oglądać w największej księgarni Olsztyna - Książnica Polska oraz w reprezentacyjnej sali Multimedialnej Biblioteki dla Dzieci Abecadło w Olsztynie.

Autorami są członkowie grupy pod nazwa Artystyczna Rezerwa Twórcza przy Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim – Elżbieta i Feliks Walichnowski. Elżbieta mieszka na stałe w Łowiczu, a Feliks jest warszawiakiem osiadłym w Olsztynie od 1945 roku.

W Łowiczu wystawę można oglądać do końca czerwca.

 

W Olsztynie o Bożym Ciele w Łowiczu komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Reklama
 Reklama