W piątek rap, w sobotę rock

Koncerty, piątek sobotę - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 24/10/2016 21:43

Duet Bonson/Matek to kolejni przedstawiciele sceny hiphopowej, którzy w piątek (28 października) wystąpią w klubie Pracownia. Następnego dnia przy ul. Podrzecznej zagra radomski zespół rockowy Carrion.

 

 

 

Raper Bonson i producent Matek to reprezentanci Szczecina. Początkowo działali w podziemiu, od kilku lat związani są z wytwórnią Stoprocent. W maju ukazał się ich wspólny minialbum „Przybij pięć” oraz pierwszy długogrający krążek Bonsona „Znany i lubiany”.

Jako support zagrają: Szopeen, Dres&Klin, JIMB Dżimbformacje, OziWhiteBeat. Za gramofonami DJ Cider.

Bilety do kupienia w przedsprzedaży w cenie 15 zł w kasie kina Fenix (czynna na godzinę przed pierwszym seansem) oraz w dniu imprezy w cenie 20 zł. Początek koncertu w piątek (28.10) o godzinie 20:30.

W sobotę (29.10) w klubie przy ul. Podrzecznej wystąpi zespół Carrion. Rockowa formacja powstała 13 lat temu w Radomiu i ma na swoim koncie cztery płyty: „Carrion”, „El Meddah”, „Sarita” oraz „Dla idei”. Muzycy pracują nad kolejnym wydawnictwem, które ukaże się wiosną 2017 roku. Zespół ma na koncie kilkaset koncertów zagranych w Polsce, Wielkiej Brytanii oraz Stanach Zjednoczonych.

Bilety w przedsprzedaży w cenie 20 zł oraz w dniu koncertu w cenie 30 zł do nabycia w klubie Pracownia. Wejście od godziny 19:00, początek występu o 20:30.

 

W piątek rap, w sobotę rock komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Reklama
 Reklama