W piątek wernisaż wystawy malarstwa Witolda Stelmachniewicza

Wystawy, piątek wernisaż wystawy malarstwa Witolda Stelmachniewicza - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 04/06/2019 13:01
Mirka Czubak
CZE 07
Galeriia Browarna ul. Podrzeczna 17 godz: 17:00

(Kontr)Efekt, to tytuł wystawy malarstwa prof. Witolda Stelmachniewicza, którą już w najbliższy piątek (7 czerwca) będzie można oglądać w Galerii Browarna w Łowiczu. Sobotnie otwarcie ekspozycji z około 70 pracami artysty zaplanowano na godzinę 17:00

Autor prac prof. Stelmachniewicz urodził się w 1970 roku jest absolwentem krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych, znakomity malarz, od kilku lat pełniący także funkcję Dziekana Wydziału Malarstwa krakowskiej ASP. To właśnie on przedstawi, w piątkowe popołudnie, zestaw  kilkudziesięciu obrazów z ostatnich lat swojej twórczości. Zgodnie z tytułem prace to przede wszystkim portrety, których Witold Stelmachniewicz posiada w swoich zbiorach najwięcej.

Wystawę obrazów autora będzie można podziwiać w Galerii Browarna (przy ul.Podrzecznej 17) do 7 lipca.

W piątek wernisaż wystawy malarstwa Witolda Stelmachniewicza komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Reklama
 Reklama