W Piotrowicach znaleziono ciało mężczyzny

Kronika policyjna, Piotrowicach znaleziono ciało mężczyzny - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 03/03/2017 11:41

1 marca po południu policja otrzymała zgłoszenie o zwłokach mężczyzny, które odnalazł mieszkaniec gminy Bielawy na swoim terenie. Funkcjonariusze ustalają jego tożsamość.

 

 Łukasz Poborski z KPP w Łowiczu potwierdził nam, że 1 marca policja otrzymała zgłoszenie od jednego z mieszkańców gminy Bielawy, iż w miejscowości Piotrowice znalazł on ciało mężczyzny. - Funkcjonariusze ustalają tożsamość mężczyzny oraz okoliczności zgonu – mówi.
Postępowanie w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Łowiczu.

Nieoficjalnie mówi się, że może nim być 66-letni mieszkaniec tej samej gminy, który wyszedł z domu wieczorem 10 stycznia i od tamtego czasu nie nawiązał kontaktu z rodziną.

W Piotrowicach znaleziono ciało mężczyzny komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Reklama
 Reklama