W sobotę 5. odsłona Bzura Rock Show

Koncerty, sobotę odsłona Bzura - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 22/06/2019 11:39
Mirka Czubak
CZE 29
Muszla koncertowa w parku Błonie godz: 18:00

Już w następną sobotę, 29 czerwca na muszli koncertowej na łowickich Błoniach odbędzie się 5. edycja Bzura Rock Show. Początek imprezy o godzinie 18. Wstęp wolny.

Bzura Rock Show to muzyczne powitanie wakacji zapoczątkowane przez Adama Klimkiewicza. Po tragicznym odejściu muzyka zespół Koniunktura podtrzymuje ideę. W tym roku odbędzie się piąta edycja wydarzenia.

Sobotnia impreza dla miłośników rocka odbędzie się na muszli koncertowej w parku Błonie w Łowiczu. Rozpocznie się o godzinie 18 i potrwa do 23. Na terenie muszli będzie czynny ogródek piwny. Udział w koncertach bezpłatny.

W trakcie pięciogodzinnego wydarzenia na scenie zaprezentują się The Wall, Vataha, Power of Trinity oraz Koniunktura, która jest gospodarzem wydarzenia.

W sobotę 5. odsłona Bzura Rock Show komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Reklama
 Reklama