W sobotę cross rowerowy im. M. Dymka

Kolarstwo, sobotę cross rowerowy Dymka - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 28/08/2018 14:56
Katarzyna Gajda
WRZ 01
Lasek Miejski godz: 10:00

W tym roku, podobnie jak poprzednio cross rowerowy podsumuje „Sportowe Wakacje 2018”, w sobotę 1 września. Dzień później odbędzie się turniej siatkówki plażowej.

Rokrocznie Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łowiczu, zapewnia atrakcje dzieciom i młodzieży, czym wypełnia ich wolny wakacyjny czas. Podsumowaniem tych działań jest cross rowerowy im. Mariana Dymka, który w 2017 roku po kilku latach przerwy powrócił do parku Błonie.

Tegoroczny finał rozpocznie się o godzinie 10:00 w Lasku Miejskim od startu najmłodszych uczestników. Wraz z kolejnymi wyścigami wzrastać będzie doświadczenie startujących i trudność trasy. Sobotni cross będzie VI edycją tego wydarzenia, a jego podsumowaniem będzie grill. Planowany jest on na godzinę 11 w tym samym miejscu. Zaproszeni na niego oprócz uczestników, będą też kibice.

Każdy uczestnik biorący udział w crossie ma obowiązek posiadać kask rowerowy.

Dzień później, 2 września o godzinie 10:00 odbędzie się turniej finałowy XVII edycji otwartych mistrzostw Łowicza w siatkówce plażowej. Wystąpią w nim drużyny, które wywalczyły kwalifikacje we wcześniejszych eliminacjach. Tradycyjnie już będzie miał on miejsce na boisku I LO, przy ulicy Bonifraterskiej 3. Publiczność mile widziana.

Zachęcamy do aktywnego zakończenia wakacji! I do zobaczenia za rok.

 

W sobotę cross rowerowy im. M. Dymka komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Reklama
 Reklama