27°C bezchmurnie

W sobotę czwarta edycja Infernal Night

Kiedy: 2017-09-02 , godzina: 18:00 | Gdzie: Dziedziniec Łowickiego Ośrodka Kultury

Koncerty, sobotę czwarta edycja Infernal Night - zdjęcie, fotografia

Mateusz Jagiełło, Cornada, Shame Yourself, Minetaur oraz Infernal Bizarre wystąpią podczas czwartej edycji Infernal Night. Rockowa impreza odbędzie się w najbliższą sobotę (2 września) na dziedzińcu Łowickiego Ośrodka Kultury.

Infernal Night to impreza metalowa, której gospodarzem jest łowicki zespół Infernal Bizarre. Na zaproszenie formacji z Łowicza na dziedzińcu Łowickiego Ośrodka Kultury wystąpią ich przyjaciele: Mateusz Jagiełło, Cornada, Shame Yourself, Minetaur oraz oni sami.

Bilety w cenie 10 zł do nabycia przed imprezą. Początek o godzinie 18.

Po koncertach zaplanowano after party w klubie Pracownia.

Poniżej nieco więcej o wykonawcach czwartej edycji Infernal Night.

Mateusz Jagiełło to 18-latek z Łowicza, który tworzy muzykę od siedmiu lat. Jest jednocześnie kompozytorem, tekściarzem, gitarzystą, klawiszowcem, perkusistą, wokalistą, aranżerem i producentem. Na koncie ma pięć albumów nagranych, wyprodukowanych i wydanych własnymi środkami.

Cornada to zespół założony w 2011 roku. Formację tworzą muzycy z Łodzi i Pabianic. Ich muzyka to połączenie death i groove metalu. - Niedająca się zaszufladkować wizja metalu prosto z centralnej Polski. Sceniczny żywioł. Przestrzeń, jej brak, ciemność - tak mówią o sobie samych.

Shame Yourself to grupa powstała w 2007 roku w Biłgoraju. Rok później ukazało się pierwsze demo zespołu, a w 2012 roku na rynek trafiła debiutancka płyta „Wonderfuck” nakładem wytwórni Metal Scrap Records. Do tej pory formacja zagrała ponad 150 koncertów. Lada dzień ukaże się nowy materiał o tytule „Driving Force”.

Minetaur to warszawski zespół założony w 2012 roku. Formacja ma na swoim koncie demo, EP-kę „We Take It Seriously” oraz pierwszy długogrający krążek „Gravel Pit”, który ukazał się w lutym tego roku. Wiosną Minetaur zagrał 14 koncertów w Polsce promując nowe wydawnictwo, a jesienną trasę koncertową rozpocznie właśnie w Łowiczu.

Infernal Bizarre to grupa z Łowicza, której korzenie sięgają końca lat 90. Po kilku koncertach i zmianach personalnych projekt powoli wytracił rozpęd, by zostać reaktywowanym w 2012 roku. Zespół porusza się w klimatach szeroko pojętego metalu - od melodyjnych motywów do ciężkich riffów. W 2015 roku grupa wydała demo „Prometeusz”.

Miejsce zdarzenia mapa Łowicz


W sobotę czwarta edycja Infernal Night komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się