W sobotę piknik rodzinny na os. Dąbrowskiego

Zarządy osiedli, sobotę piknik rodzinny Dąbrowskiego - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 28/08/2019 15:17
Martyna Czekalska

Zarząd osiedla Henryka Dąbrowskiego w Łowiczu tradycyjnie już zaprasza na piknik rodzinny z okazji zakończenia wakacji. Osiedlowa impreza odbędzie się w najbliższą sobotę (31 sierpnia) w godz. 14-18.

Zabawa tak jak w poprzednich latach zostanie zorganizowana na placu w szczycie bloku numer 8 oraz na parkingu przed blokiem numer 5 na os. Dąbrowskiego.

W programie atrakcje dla dzieci, m.in. dmuchańce, malowanie twarzy, możliwość obejrzenia radiowozu, wozu strażackiego oraz karetki pogotowia. Będzie też poczęstunek: kiełbaski z grilla, owoce, ciasta, popcorn i napoje.

Sobotni piknik potrwa w godzinach 14-18.

W sobotę piknik rodzinny na os. Dąbrowskiego komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Reklama
 Reklama