W Stanisławowie telefon od trzech tygodni milczy

Szpital i opieka społeczna, Stanisławowie telefon trzech tygodni milczy - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 01/09/2017 14:59
Katarzyna Gajda

Od trzech tygodni nie działają telefony stacjonarne na Oddziale Fizjoterapii i Rehabilitacji w Stanisławowie. Występują także problemy z połączeniami komórkowymi.

Jacek Kaniewski, dyrektor ZOZ w Łowiczu powiedział nam, że od 10 sierpnia, czyli od czasu kiedy przez Polskę przechodziły nawałnice uszkodzona została napowietrzna linia należąca do sieci Orange.

- Obecnie nie dodzwonimy się do Stanisławowa na telefon stacjonarny. 10 sierpnia Stanisławów i okolicę nawiedziła nawałnica, która m.in. pozbawiła oddział dostaw prądu. Przez kilka dni zasilaliśmy oddział z agregatów – mówi dyrektor ZOZ w Łowiczu.

O ile prąd znów płynie na szpitalny oddział, o tyle telefony nie działają. Występują także problemy z połączeniami komórkowymi.

- Od pacjentów i personelu wiemy, że czasami trzeba się „nagimnastykować” i pochodzić po obiekcie, żeby znaleźć miejsce, w którym będzie zasięg – dodaje Jacek Kaniewski.

Wszyscy muszą uzbroić się w cierpliwość, bowiem nikt z sieci Orange nie poinformował dyrekcji kiedy telefony zaczną działać.

W Stanisławowie telefon od trzech tygodni milczy komentarze opinie

  • gość 2017-09-02 11:14:06

    mam stacjonarny w sferii i działa bardzo fajnie

  • gość 2017-09-10 19:25:10

    Bo sferia to inna sieć, ale faktycznie chyba lepiej i taniej przejść do nich

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Reklama
 Reklama