W weekend uroczyste obchody 39. rocznicy powstania NSZZ "Solidarność" w Łowiczu

Stowarzyszenia, weekend uroczyste obchody rocznicy powstania Solidarność Łowiczu - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 04/09/2019 14:24
Mirka Czubak
WRZ 07
OSiR w Łowiczu ul. Jana Pawła II 3 godz: 10:00

W najbliższy weekend (7-8 września) odbędą się uroczystości z okazji 39. rocznicy powstania NSZZ „Solidarność” w Łowiczu. Tradycyjnie pierwszego dnia obchodów odbędzie turniej zakładów pracy. To już czwarta edycja tzw. Spartakiady.

Pierwszy dzień jubileuszowych obchodów łowickiej „Solidarności” będzie przebiegał pod znakiem sportowej rywalizacji.

W sobotnim turnieju na obiektach OSiR nr 1 wezmą udział żeńskie i męskie reprezentacje zakładów pracy z Łowicza i nie tylko. Zaplanowano turnieje piłki nożnej i siatkowej, a także konkurencje indywidualne, np. rzut lotką czy skok w dal z miejsca. W szranki staną też szefowie firm. Zawody rozpoczną się o godzinie 10 i potrwają do 17.

Ceremonia wręczenia nagród i pucharów dla zwycięzców odbędzie się podczas wieczornego spotkania integracyjnego.

W niedzielę związkowcy po uroczystej mszy świętej, która odprawiona zostanie w intencji Ojczyzny i „Solidarności” w łowickiej katedrze (godzina 9.) spotkają się przy pomniku błogosławionego ks. Jerzego Popiełuszki przy kościele pijarskim (godzina 10.15). Piętnaście minut później nastąpi rozwinięcie i przemarsz z Flagą dla Niepodległej pod pomnika Jan Pawła II.

W weekend uroczyste obchody 39. rocznicy powstania NSZZ "Solidarność" w Łowiczu komentarze opinie

 • gość 2019-09-04 23:06:52

  Kowalska robi imprezę czy raczej stypę po Solidarności. Nikt nie chce na to chodzić a to babsko przymusza ludzi do obecności.

 • irek - niezalogowany 2019-09-04 23:17:40

  Dobre w dodatku MAŁŻEŃSTWO KOWALSKICH lubi zaszaleć na koszt Związkowców wyłgać grosz od sponsorów i czekać na ordery.

 • gość 2019-09-05 22:14:13

  Kowalska by lepiej zadbała o pomnik Błogosławionego księdza Jerzego Popiełuszki. Jest brudny a znicze od czasu do czasu zapalą wierni z kościoła OO Pijarów To jest hańba nawet mało powiedziane jak przewodnicząca Solidarności dba o Patrona , który oddał życie.

 • Gość - niezalogowany 2019-09-06 18:36:14

  Gdyby pracownicy Agrosu Nova nie utrzymywali tej pani pasozytki i jej meza wtedy pseudo zwiazek by sie rozp...Ludzie opanujcie sie!Ta cyniczna kobieta żeruje na was,nic dla was nie robi tylko liczy sie kasa,kasa i jeszcze raz kasa!!!

 • gość 2019-09-06 23:10:06

  Masz słuszną rację niczym Bonnie i Clyde we współczesnym wydaniu.

 • Gość - niezalogowany 2019-09-07 14:18:37

  Az dziwne ze Kowalska nie startuje do koryta w sejmie z listy pis tak jak 4lata temu!Wtedy sie nie udało,pewnie zrozumiała ze byłaby posmiewiskiem!

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Reklama
 Reklama