Wakacyjne remonty w łowickich podstawówkach

Edukacja, Wakacyjne remonty łowickich podstawówkach - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 16/08/2019 15:39

W ramach wakacyjnej przerwy szkolne korytarze i klasy opustoszały, ale nie oznacza to, że w placówkach się nic nie dzieje. Wręcz przeciwnie, dwa miesiące lata, to czas modernizacji i remontów w placówkach. W dniu dzisiejszym przedstawimy raport z łowickich szkół podstawowych.

Z informacji jakich udzieliła nam dyrektor SP1 Teresa Sokalska-Lebioda, dowiedzieliśmy się, że w okresie wakacji przede wszystkim podjęto czynności zmierzające do przeniesienia szkoły z Alei Sienkiewicza -  budynku po byłym Gimnazjum nr 1 na Kaliską 12 do budynku Szkoły Podstawowej nr 1.

W związku z włączeniem Gimnazjum dokonano archiwizacji dokumentacji szkolnej. Ponadto w budynku przy Kaliskiej 12 podjęto prace remontowe: pięciu klas, pokoju nauczycielskiego oraz pomieszczeń administracyjnych szkoły, jednego z czterech  korytarzy i klatki schodowej.

W SP2, w pokoju nauczycielskim (sala nr 4),  wymieniono parkiet, pomalowano  pomieszczenie, wymieniono zlew, meble oraz stoły. Sale lekcyjne nr 2, 3 - pomalowano, wymieniono ławki, krzesła oraz meble. W sali lekcyjnej nr 2 założono instalację do komputerów a salę lekcyjną nr 12 pomalowano.

Remonty jakich dokonano w Szkole Podstawowej nr 3 w Łowiczu: generalny remont i przebudowa szkolnej kuchni, malowanie, gipsowanie oraz odnawianie korytarza na II piętrze. Generalny remont sali nr 47 (malowanie ścian, cyklinowanie podłogi, wymiana kaloryferów, zakup nowych mebli).

w Szkole Podstawowej nr 7 im. Jana Pawła II z Oddziałami Integracyjnymi w Łowiczu przeprowadzono w wakacje następujące remonty: 

- wymieniono podłogę w gabinecie profilaktyki zdrowotnej,
- wymieniono siatkę zabezpieczającą okna w sali gimnastycznej,
- zaadoptowano pomieszczenie na zaplecze pracowni chemiczno-biologiczno-fizycznej. 

 

Wakacyjne remonty w łowickich podstawówkach komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Reklama
 Reklama