Warsztaty „Mali Twórcy” w ramach projektu „Od Was dla Was”

Warsztaty, Warsztaty „Mali Twórcy” ramach projektu „Od Was” - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 24/08/2019 11:24

W Łowickim Ośrodku Kultury w ramach projektu „Od Was dla Was" realizowanego przez ŁOK, 24 sierpnia odbyły się warsztaty teatralno-dramowe dla dzieci w wieku 10-15 lat.

Cykl spotkań warsztatowych opiera się na zabawach integrujących, ćwiczeniach oddechowych, tworzeniu scenek dramowych i teatralnych oraz pracy nad dykcją, czyli ćwiczeniach językowych. Dodatkowo na łączeniu ruchu i dźwięku, pracy nad koncentracją i tekstem, wyrażaniu emocji i uczuć gestem, mimiką, słowem i ruchem oraz odzwierciedlaniu uczuć ekspresją plastyczną. Finałem warsztatów będzie film, który stworzą sami uczestnicy.

W sumie zorganizowanych zostanie 5 spotkań (90 minutowych), które poprowadzi Monika Posłajko, nauczyciel przedmiotów artystycznych.

Pierwsze spotkanie już za nami, humory dopisywały. Na kolejne można się zapisywać przez Facebooka lub pod nr telefonu 665 635 184.

Projekt sfinansowany z programu „Dom Kultury + Inicjatywy Lokalne 2019”.

Warsztaty „Mali Twórcy” w ramach projektu „Od Was dla Was” komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Reklama
 Reklama