Warsztaty w muzeum: „Świętujemy Niepodległą”

Warsztaty, Warsztaty muzeum „Świętujemy Niepodległą” - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 02/11/2019 10:33
LIS 10
Muzeum w Łowiczu godz: 11:00

Muzeum w Łowiczu zaprasza do udziału w rodzinnych warsztatach patriotycznych pt. „Świętujemy Niepodległą”. Spotkania zorganizowane zostaną w niedzielę, 10 listopada 2019 r. o godz. 11.00 i 13.30.

W trakcie zajęć uczestnicy przygotują kokardy w barwach narodowych oraz wykonają pracę plastyczną w postaci orła legionowego. Część praktyczna warsztatów poprzedzona zostanie prezentacją eksponatów wraz z krótkim wprowadzeniem na temat ustanowienia Święta Niepodległości i tradycji jego obchodzenia.

Muzeum zapewnia niezbędne materiały plastyczne.
Zajęcia w cenie 10 zł/os. Zgłoszenia przyjmowane są pod nr. tel. 46/837-39-28 wew. 36.

Warsztaty w muzeum: „Świętujemy Niepodległą” komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Reklama
 Reklama