Weekend na drogach powiatu łowickiego - kolizja i kolejny pirat drogowy

Kronika policyjna, Weekend drogach powiatu łowickiego kolizja kolejny pirat drogowy - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 02/12/2019 12:32
Mirka Czubak

Miniony weekend na drogach powiatu łowickiego, jak informuje rzecznik łowickiej policji kom. Urszula Szymczak, był wyjątkowo spokojny, doszło do jednej kolizji oraz zatrzymano jedno prawo jazdy za rażące przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym.

W sobotę, 30 listopada dyżurny łowickiej policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Zygmuntów (gmina Nieborów) na drodze krajowej nr 70.  Po przyjeździe na miejsce okazało się, że 53- letni mieszkaniec Sierpca kierujący Dafem, w wyniku nadmiernej prędkości stracił panowanie nad autem. Pojazd wypadł z drogi, zatrzymując się w rowie.

Kierowca opuści pojazd o własnych siłach, nie odnosząc poważniejszych obrażeń. Był trzeźwy. Mieszkaniec Sierpca został ukarany mandatem karnym.

Z kolei w niedzielę, 1 grudnia około godz. 21.40 na ulicy Poznańskiej w Łowiczu prawo do prowadzenia pojazdów na okres trzech miesięcy straciła 45-letnia mieszkanka Skierniewic. Kierująca Oplem jadąc krajowa 92 w terenie zabudowanym przekroczyła dopuszczalna prędkość o 52km/h.

Weekend na drogach powiatu łowickiego - kolizja i kolejny pirat drogowy komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Reklama
 Reklama