Weekendowe zatrzymania nietrzeźwych kierowców w Łowickiem

Kronika policyjna, Weekendowe zatrzymania nietrzeźwych kierowców Łowickiem - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 05/08/2019 18:02
Mirka Czubak

W miniony weekend (3-4 sierpnia) łowiccy policjanci zatrzymali na drogach powiatu łowickiego czterech nietrzeźwych kierujących. Rekordzista miał ponad 2 promila alkoholu w organizmie.

Mimo wielokrotnych apeli na drogi wciąż wyjeżdżają pijani kierowcy. Tylko wczoraj i przedwczoraj funkcjonariusze łowickiej policji zatrzymali czwórkę kierowców, którym alkohol najwyraźniej odebrał rozsądek.

W sobotę, 3 sierpnia w Jamnie tuż przed godziną 13.00 policjanci zatrzymali kierującego motorowerem 49-letniego mieszkańca powiatu łowickiego, którego badanie stanu trzeźwości wykazało ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Tego samego dnia o godzinie 18.00 w Łyszkowicach zatrzymano 42-latka z powiatu łowickiego, który podróżował motorowerem na podwójnym gazie. Po badaniu okazało się że mężczyzna miał 1,8 promila alkoholu w organizmie. Kolejnego nietrzeźwego kierowcę ujawniono przed godziną 20. 33-latek z powiatu łowickiego miał prawie 0,5 promila alkoholu w organizmie.

Natomiast w niedzielę, 4 sierpnia o godzinie 21.00 31-letni obywatel Ukrainy miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna wpadł w ręce stróżów prawa na ulicy Starzyńskiego w Łowiczu.

Wszyscy kierujący utracili uprawnienia do kierowania pojazdami, ponadto za popełnione przestępstwo grozi im kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Zdjęcie zastępcze

Weekendowe zatrzymania nietrzeźwych kierowców w Łowickiem komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Reklama
 Reklama