Wernisaż wystawy malarstwa Doroty Cieślińskiej-Brodowskiej w Łowiczu

Wystawy, Wernisaż wystawy malarstwa Doroty Cieślińskiej Brodowskiej Łowiczu - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 1
Portal lowicz24.eu 10/10/2019 08:31
Martyna Czekalska
PAŹ 12
Galeria Browarna, ul. Podrzeczna 17 godz: 17:00

W najbliższą sobotę (12 października) o godz. 17:00 w Galerii Browarna odbędzie się otwarcie wystawy malarstwa Doroty Cieślińskiej-Brodowskiej.

- Wystawa obejmie kilkadziesiąt wielkoformatowych prac malarki, w dużej części z ostatnich miesięcy, obrazy nigdzie wcześniej nie prezentowane i jedne z najlepszych w Jej dorobku – informuje Andrzej Biernacki, właściciel Galerii Browarna.

Dorota Cieślińska Brodowska ukończyła Akademię Sztuk Pięknych w Warszawie w pracowni malarstwa prof. A. Kozyrskiego na wydziale architektury wnętrz. Jej dyplom w pracowniach: prof. Witteka, prof. Dłużniewskiego i prof. Kozyrskiego, został zaliczony w poczet najlepszych prac dyplomowych wyższych uczelni plastycznych w latach 1989/90 i 1990/91.

Artystka w ostatnich latach zajmuje się głównie malarstwem. Jej pasją są również podróże, będące inspiracją do pracy twórczej. Umiłowała sobie głównie południe Europy.

Wystawę będzie można obejrzeć w dniu wernisażu, a w kolejnych dniach, aż do 12 listopada, wystawa będzie dostępna od piątku do niedzieli w godz. 16:00 – 18:00 lub w pozostałe dni tygodnia po umówieniu telefonicznym (691 979 262).

Wernisaż wystawy malarstwa Doroty Cieślińskiej-Brodowskiej w Łowiczu komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Reklama
 Reklama