Wiata na łowickim targowisku robi wrażenie

Inwestycje, Wiata łowickim targowisku wrażenie - zdjęcie, fotografia
 • Fotka nr 0 z 4
 • Fotka nr 1 z 4
 • Fotka nr 2 z 4
 • Fotka nr 3 z 4
Portal lowicz24.eu 23/08/2019 09:54

Firma Rem-Bud Stefana Kudzi z Brzeczy w czwartek, (22 sierpnia) rozpoczęła montaż dachu wiaty handlowej na miejskim targowisku przy ul.Sikorskiego.

Do tej pory na targowisku ułożona została betonowa kostka na powierzchni 2 tys metrów kw., przygotowano fundamenty pod montaż konstrukcji nośnej wiaty, zamontowano słupy stalowe konstrukcji zadaszenia.

Przypomnijmy, że wiatę buduje na zlecenie ratusza firma Am-For z Włocławka, koszt jej budowy to 1 mln. 715 tys. zł, będzie miała długość 66 m, szerokość 16 m, wysokość w najwyższym punkcie 6,45 m i całkowitą powierzchnię zabudowy – 1.080 m². W przyszłym tygodniu, prawdopodobnie w środę, rozpocznie się montaż poszycia dachu.

Cała inwestycja teoretycznie powinna zakończyć się do 31 sierpnia, jednak z naszych informacji wynika, że nie jest to pewne, gdyż prace opóźnione są o jakieś dwa tygodnie. Mimo tego kierownik budowy w Łowiczu z ramienia firmy Am-For, Konrad Maciejewski uspokaja, że firma zamierza zmieścić się z realizacją zadania w ustalonym terminie.

Dodał również, że nie jest to jedyne zlecenie realizowane aktualnie przez firmę.

Wiata na łowickim targowisku robi wrażenie komentarze opinie

 • Gość - niezalogowany 2019-08-23 20:54:27

  Wyglada bardzo dobrze :)

 • Gość - niezalogowany 2019-08-23 22:55:17

  Wygląda dobrze ale czy warte prawie 2 miliony złoty . Pewnie dobrze też ktoś zarobił

 • gość 2019-08-27 00:18:09

  licząc zerwanie starych płyt chodnikowych i położenie nowej kostki? napewno warte 2 miliony...

 • gość 2019-08-29 08:18:25

  kur...ludzie....za 2 miliony to się cztery domy buduje pod klucz a nie wiatę na targowisku!!!!!! I nadal tam nic nie będzie, bo jedna wiata nie rozwiąze problemu, gdzie porządne smietniki, gdzie punkty z kranami żeby umyć ręce,,,,gdzie toaleta. Może wysłać do tamtejszej toalety wladze miasta zeby skorzystały....

 • Gość - niezalogowany 2019-09-01 10:33:07

  Bardzo słuszny komentarz, cała ta inwestycja w czasach wszechobecnych marketów i przenoszenia się handlu do nich nie ma większego sensu

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Reklama
 Reklama