20°C rozproszone chmury

Widzewski Mikołaj też pamiętał o małych pacjentach

Kibice z łowickiego fan clubu Widzewa Łódź odwiedzili dzisiaj (6 grudnia) najmłodszych pacjentów szpitala w Łowiczu. Widzewiacy przynieśli ze sobą prezenty.

Sympatycy Widzewa z Łowicza organizują mikołajkową akcję już od kilku lat. - Chcemy w ten sposób zatrzeć zły wizerunek kibica, który niestety często kojarzy się z łobuzem, a przede wszystkim sprawić radość dzieciakom - tłumaczy Krzysztof Igielski. - Po ich reakcji widać, że to nam się udało.

Widzewski św. Mikołaj wspólnie z fanami czerwono-biało-czerwonych podarował małym pacjentom paczkę z klubowymi gadżetami, słodyczami, owocami oraz konfiturami, które ufundowała firma Agros Nova. Widzewiacy dziękują sponsorom z łowickiego zakładu za wsparcie ich akcji, a także dyrekcji i pracownikom szpitala za przychylność.

Które z upominków najbardziej przypadły do gustu obdarowanym? - Najbardziej podobają mi się widzewskie zeszyty - deklaruje 5-letni Szymon. - Świetne są też poduszki - dodaje mama chłopca. Wśród pacjentów byli i tacy, którzy mieli okazję oglądać widzewiaków w akcji. 17-letni Patryk był na meczu łódzkiej drużyny z Pelikanem Łowicz.

Widzewski Mikołaj też pamiętał o małych pacjentach komentarze opinie

  • gość 2017-12-06 20:01:56

    Brawo! Widzew FC Łowicz jak zwykle na propsie!

  • Gość - niezalogowany 2017-12-06 20:42:24

    Łowicki FC zawsze pomaga nawet jak wandale nabazgrały na blokach mieszkalnych na Starzyńskiego to właśnie oni zamalowali to z własnej kieszeni by nie kojarzono ich z takimi właśnie bazgrołami oni graffiti mają pierwsza liga i akcje które organizują są godne pochwały . dziękuję bardzo wam Widzew FC Łowicz

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na Lowicz24.eu