Wigilijne spotkanie łowickich pszczelarzy

Stowarzyszenia, Wigilijne spotkanie łowickich pszczelarzy - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 11/12/2016 18:34

W niedzielę (11 grudnia), w sali Restauracji „Polonia w Zaciszu” odbyło się wigilijne spotkanie członków Regionalnego Koła Pszczelarzy w Łowiczu.

 

 Jak poinformował nas prezes Koła Pszczelarzy pan Marek Borowski, obecnie należy do niego 64 członków.

Na uroczystą kolację przybyli przedstawiciele władz powiatowych i miejskich. Zaproszeni goście wyrazili w swoich wystąpieniach podziw dla pracy pszczelarzy, ich pasji i miłości do tego czym się zajmują.

Po części oficjalnej spotkania tradycyjnie dzielono się opłatkiem, składano wzajemnie życzenia i częstowano wigilijnymi potrawami.

Wigilijne spotkanie łowickich pszczelarzy komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Reklama
 Reklama