Wizyta japońskiego księcia Akishino w Łowiczu

Wasze sprawy, Wizyta japońskiego księcia Akishino Łowiczu - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 1
Portal lowicz24.eu 16/06/2019 16:22

30 czerwca do Łowicza przyjedzie książę Akishino, brat obecnego cesarza Japonii i jego oficjalny następca. Jak mówi burmistrz Krzysztof Kaliński jest to wizyta kurtuazyjna.

Na razie szczegóły wizyty w Łowiczu członka japońskiej rodziny panującej trzymane są w tajemnicy.

Przyjazd księcia Akishino do Polski wiąże się z rocznicą stulecia nawiązania polsko – japońskich stosunków dyplomatycznych.

Członek japońskiej rodziny cesarskiej spotka się z burmistrzem Krzysztofem Kalińskim. Odwiedzi także powiatowe Muzeum w Łowiczu.

Wizyta japońskiego księcia Akishino w Łowiczu komentarze opinie

  • gość 2019-06-21 16:03:21

    To pan burmistrz chyba będzie z nim po angielsku rozmawiał , bo japoński jest dosyc trudny.

  • Boniek ale nie ten śmierdziel - niezalogowany 2019-06-21 23:41:39

    Japonce nie takie głupie.niby pogadac przyjedzie ale interes zrobi.da burmistrzowi jaki miecz albo kij awywiezie tira strojow ludowych i wycinanki.pojedzie ztym do ameryki i zarobi milion dolarów.takto potrafia szoguny interesy robic.ja bym za te ich sake żubrowki naszej nie handlował.sami zobaczycie.chinczyki takie same

  • EdekZFabrykiKredek - niezalogowany 2019-07-01 04:13:53

    Abstrachujac od tego co piszesz o hipotetycznych działaniach Japończyków. Nie obrażaj Bońka chamie. Boniek to jest porzadny gość. Check urself before u rec urself.

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Reklama
 Reklama