Włamywacze zatrzymani

L24, Włamywacze zatrzymani - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 03/11/2011 19:00

Policjanci zatrzymali na gorącym uczynku dwóch włamywaczy. Zdarzenie miało miejsce 29 października po godzinie 17-tej w Łyszkowicach.Dwaj mężczyźni najpierw ukręcili skobel w drzwiach wejściowych, a następnie weszli do środka budynku

mieszkalnego, skąd próbowali ukraść mienie. 

W tym momencie zostali zaskoczeni przez stróżów prawa i nic nie zdążyli wynieść z mieszkania. Obaj zostali zatrzymani. Są to osoby w wieku 41 i 57 lat z gminy Łyszkowice i Domaniewice. 

W chwili zatrzymania byli nietrzeźwi, mięli odpowiednio 3 i 2 promile alkoholu w organizmie. Starszy z nich był w przeszłości karany za inne przestępstwa. 

Zatrzymani usłyszeli zarzuty usiłowania kradzieży z włamaniem. Grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

Włamywacze zatrzymani komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Reklama
 Reklama