Wręczono stypendia dla najzdolniejszych uczniów z gminy Łowicz (DUŻO ZDJĘĆ, VIDEO)

Portal lowicz24.eu 18/06/2019 19:43
Martyna Czekalska

Władze gminy Łowicz nagrodziły dziś (18 czerwca) najzdolniejszych uczniów ze szkół podstawowych w Popowie, Zielkowicach, Dąbkowicach, Jamnie, Wygodzie i Niedźwiadzie.

Uroczystość odbyła się w Szkole Podstawowej w Popowie. Wójt Andrzej Barylski, przewodniczący rady gminy Maciej Malangiewicz oraz dyrektorzy sześciu podstawówek wręczyli stypendia blisko 90 uczniom. Przyznawano je w kilku kategoriach.

Za sukcesy w wojewódzkich konkursach przedmiotowych stypendia otrzymały trzy uczennice. Dominika Gajda z SP w Popowie została laureatką konkursu z biologii, a jej koleżanka ze szkoły Eliza Panek oraz Aurelia Cichal z SP w Zielkowicach osiągnęły tytuł finalistek w konkursie z języka polskiego. Podziękowania i gratulacje powędrowały również do nauczycieli pracujących ze zdolnymi nastolatkami oraz ich rodziców.

Aż 84 uczniom przyznano stypendia za wysokie wyniki w nauce osiągnięte w kończącym się roku szkolnym. Aby otrzymać finansową nagrodę uczniowie klas IV-VI musieli uzyskać średnią ocen nie niższą niż 5,00, zaś ich starsi koledzy z klas VII-VIII oraz oddziału gimnazjalnego – średnią nie niższą niż 4,80. Oprócz tego prymusi musieli mieć na świadectwie co najmniej bardzo dobrą ocenę z zachowania.

Ponadto władze gminy nagrodziły stypendiami dwóch uczniów za osiągnięcia sportowe.

Zachęcamy do oglądania galerii zdjęć.

Wręczono stypendia dla najzdolniejszych uczniów z gminy Łowicz (DUŻO ZDJĘĆ, VIDEO) komentarze opinie

  • Uczeń - niezalogowany 2019-06-18 22:19:59

    Albo fotograf chciał wejść wójtowi w dupę albo fotografował wyłącznie tych których zna. Co z tego że nsjebane zdjęć 72 jak po dwa trzy takie same zdjęcia i ciągle te same twarze dzieciaków. Proponuje się doszkolić i jak już dajesz recenzję to z sensem a nie bzdurne dublowane zdjęcia. Jaki portal taka recenzja.

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Reklama
 Reklama