Wygraj koszulkę i spodenki reprezentacji Polski z podpisem Ireneusza Jelenia! (KONKURS)

Konkursy, Wygraj koszulkę spodenki reprezentacji Polski podpisem Ireneusza Jelenia! (KONKURS) - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 4
  • Fotka nr 1 z 4
  • Fotka nr 2 z 4
  • Fotka nr 3 z 4
Portal lowicz24.eu 30/07/2019 13:02
Martyna Czekalska

Wspólnie ze Stowarzyszeniem Historycznym im. 10 Pułku Piechoty w Łowiczu zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym pn. „Polska, biało-czerwoni!”, w którym można wygrać oryginalną koszulkę i spodenki piłkarskiej reprezentacji Polski z podpisem byłego piłkarza Ireneusza Jelenia.

W konkursie fotograficznym pn. „Polska, biało-czerwoni!” mogą wziąć udział osoby pełnoletnie. Zadanie konkursowe polega na zrobieniu i przesłaniu zdjęcia, które przedstawia, jak kibicujesz piłkarskiej reprezentacji Polski, sam/sama lub z innymi osobami. Jak wiadomo, kibicować można na stadionie, a także przed telewizorem, w gronie rodzinnym lub ze znajomymi. Jesteśmy ciekawi, jak Wy wspieracie biało-czerwonych!

Nagrodami w naszym konkursie są: podpisana przez Ireneusza Jelenia koszulka reprezentacji Polski z numerem 13 (rozmiar na 147-158 cm, wiek 12-13 lat) oraz spodenki (rozmiar na 158-170 cm, wiek 13-15 lat). Nagrody są oryginalnymi produktami firmy Nike z metkami. Fundatorem nagród jest Stowarzyszenie Historyczne im. 10 Pułku Piechoty w Łowiczu.

Na zgłoszenia konkursowe czekamy do 7 sierpnia (środa) do godziny 16:00. Zdjęcia w formacie JPG przesyłajcie na adres e-mail: [email protected] w tytule wpisując słowo „konkurs”.W treści wiadomości, oprócz załączonego zdjęcia, podajcie swoje imię i nazwisko oraz numer kontaktowy.

Spośród nadesłanych zdjęć wybierzemy jedną fotografię. Jej autor zdobędzie nagrody. Wręczenie nagród odbędzie się 10 sierpnia na stadionie im. 10 Pułku Piechoty przy ul. Jana Pawła II 3 w przerwie meczu retro, w którym zmierzą się reprezentacje Łowicza i Cieszyna. Nagrodę wręczy przedstawiciel naszego portalu oraz Ireneusz Jeleń, były reprezentant Polski i francuskiego AJ Auxerre.

Uczestnik konkursu oświadcza, że zapoznał się z treścią regulaminu. Jest on dostępny w załączniku.

Zachęcamy do udziału w zabawie!

Załączniki

Wygraj koszulkę i spodenki reprezentacji Polski z podpisem Ireneusza Jelenia! (KONKURS) komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Reklama
 Reklama