Wygraj książkę o kulisach kariery Ireny Szewińskiej

Konkursy, Wygraj książkę kulisach kariery Ireny Szewińskiej - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 26/09/2019 08:31
Mirka Czubak

Już w piątek (27 września) podczas mistrzostw świata w Doha, lekkoatleci rozpoczną walkę o medale. Z tej okazji mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania wspaniała książka „Prześcignąć swój czas” ukazująca kulisy kariery Ireny Szewińskiej, najbardziej utytułowanej polskiej olimpijki.

Książka miała swoją oficjalną premierę w zeszłym tygodniu, 20 września. Dedykowano ją z okazji stulecia, obchodzonego w tym roku przez Polski Związek Lekkiej Atletyki i Polski Komitet Olimpijski – obu tym organizacjom, z którymi Irena Szewińska była związana niemal przez całe życie.

Zbliżające się lekkoatletyczne mistrzostwa świata w Doha 2019, które potrwają od 27 września do 6 października, są świetną okazją do wspólnej zabawy. Mamy nadzieję, że nagroda będzie nie lada gratką dla fanów sportu i nie tylko.

Aby zgarnąć książkę należy odpowiedzieć na dwa, dość proste pytania:
1. Która z kobiet ziemi łowickiej jako pierwsza startowała w igrzyskach olimpijskich?
2. Dlaczego to ty powinieneś wygrać książkę?

Odpowiedzi na pytania należy przesłać na adres mailowy [email protected] w tytule wpisując „Konkurs Irena Szewińska”. W zgłoszeniu, oprócz odpowiedzi na pytanie, uczestnik powinien umieścić swoje imię, nazwisko oraz numer telefonu kontaktowego.

Z pośród nadesłanych e-maili wybierzemy(w gronie redakcyjnym), wiadomość która oprócz prawidłowej odpowiedzi na pytanie nr 1. będzie  zawierać najciekawsze uzasadnienie  w odpowiedzi na pytanie nr 2. Możecie poszaleć, ogranicza Was tylko wyobraźnia.

Na wasze zgłoszenia czekamy do 30 września 2019 roku do godziny 23:59.
Pełny regulamin konkursu w plikach.

Wygraj książkę o kulisach kariery Ireny Szewińskiej komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Reklama
 Reklama