Wygrana Księżaka na własnym parkiecie 78:74

Koszykówka, Wygrana Księżaka własnym parkiecie - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 16/01/2012 09:02

15 stycznia o godz. 19.00 w hali nr 2 Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łowiczu, został rozegrany mecz koszykówki. Pomiędzy zespołem trenera Cezarego Włuczyńskiego a drużyną AZS UWM Olsztyn.

Pierwsza kwarta zapowiadała wygraną łowickich koszykarzy. Kilka celnych rzutów z wyskoku oraz zbiórek w obronie dały 7-punktową przewagę nad rywalami. Początek drugiej kwarty potwierdził dobrą formę KS Księżak, który posiadał w piątej minucie meczu dziesięć oczek przewagi. Druga odsłona meczu to utrata cennej przewagi gospodarzy. Drużyna UWM Olsztyn wykonała sporo celnych rzutów z wyskoku za dwa i trzy punkty w wykonaniu skrzydłowych zawodników Krzysztofa Kawałek oraz Pawła Śpica. Dając końcowy wynik w trzej kwarcie 62:61. Na początku czwartej kwarty nastąpiły trzy zmiany w naszej drużynie. Na parkiecie zamiast Tomasza Nogalskiego, Adama Rajkowskiego i Damiana Janiaka powili się Adam Gołuch, Robert Kucharek, Bartosz Włuczyński. W piątej minucie przyznano KS Księżakowi dwa rzuty wolne za faul niesportowy Piotra Rosińskiego. Bartosz Włuczyński oba rzuty wolne wykonał bezbłędnie a zaraz po nim Robert Kucharek wykonał celny rzut z wyskoku za dwa punkty. Dało to podopiecznym Cezarego Włuczyńskiego siedmio punktową przewagę. Spotkanie zakończyło się z wynikiem 78:74, który uszczęśliwił łowickich kibiców.

KS KSIĘŻAK Łowicz - Inter Parts AZS UWM Olsztyn 78:74 (27:20, 21:20, 14:21, 16:13)

Księżak: Kacper Kromer 23, Adam Rajkowski 13, Damian Janiak 12, Tomasz Nogalski 10, Adam Gołuch 7, Bartosz Włuczyński 5, Robert Kucharek 4, Rafał Wojciechowski 4, Piotr Pawłowski 0, Maciej Siemieńczuk 0, Maciej Szkup 0;
trener: Cezary Włuczyński

UWM Olsztyn: Marcin Kowalewski 16, Krzysztof Kawałek 15, Piotr Rosiński 14, Jarosław Andrusiewicz 8, Paweł Śpica 7, Jacek Chojnacki 6, Dorian Waldemar Bacławski 4, Mariusz Olejko 4, Karol Obarek 0, Rafał Kułakowski 0;
trener: Rafał Kacprzak   Więcej zdjęć w galerii na naszej stronie internetowej

Wygrana Księżaka na własnym parkiecie 78:74 komentarze opinie