Wyjątkowe Stoliki. Meble, które nadadzą Twojemu wnętrzu niepowtarzalny charakter

Art. sponsorowany, Wyjątkowe Stoliki Meble które nadadzą Twojemu wnętrzu niepowtarzalny charakter - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 02/09/2019 20:42
Martyna Czekalska

Urządzasz mieszkanie lub biuro i chciałbyś, aby znalazły się w nim unikatowe meble? Masz dość szablonowych stylizacji? Zastanawiasz się, w jaki sposób nadać pomieszczeniu niepowtarzalny charakter?

Jeśli przynajmniej na jedno z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, to Wyjątkowe Stoliki są dla Ciebie! Jesteśmy pracownią pełną pomysłów. Projektujemy i tworzymy meble z charakterem.

Nasza przygoda z designem rozpoczęła się od stolików i stołów. Uwielbiamy je, ponieważ to meble, które są obecne w naszym codziennym życiu. Rankiem pijemy przy nich kawę przed wyjściem do pracy, w niedzielne popołudnia spotykamy się na rodzinnym obiedzie, w wolnych chwilach spędzamy godziny na rozmowach z przyjaciółmi, a w pracy uczestniczymy w naradach lub negocjacjach z klientami.

Skoro stoliki kawowe i stoły są tak ważnymi elementami w każdym mieszkaniu lub biurze, to dlaczego nie stworzyć ich według własnego pomysłu? Wykonywane przez nas meble są niestandardowe. Nie kupisz ich w żadnej popularnej sieci, ani nie znajdziesz w pokoju u sąsiada ;-) Gwarantujemy!

W czym tkwi sekret Wyjątkowych Stolików? To oryginalne wzory, które sprawiają, że każdy nasz mebel jest jedyny w swoim rodzaju, oraz jakość wykonania, otrzymana dzięki materiałom najwyższej jakości i dbałości o detale.

To Ty decydujesz o tym jaki rysunek, rzeźba czy relief zostanie wykonany. Jesteśmy w stanie zrealizować najbardziej pokręcony projekt inspirowany ulubionym filmem, muzyką, elementem architektonicznym, historią, a nawet fauną czy florą! Dbając o najmniejsze szczegóły każdy, nawet najmniejszy stoliczek, wykańczamy ręcznie.

Posiadamy w swoim warsztacie gotowe wzory, ale nie musimy się na nich opierać. Wyjątkowy mebel to taki, który poza walorami estetycznymi będzie posiadał element kreatywności. To coś, co wyróżni go spośród wielu innych dostępnych na rynku.

Wyjątkowe Stoliki powstają z kilku rodzajów drewna: dębu, jesionu lub olchy. Wszystko zależy od Ciebie. Oczywiście do wykonania stolika możemy użyć również bardziej egzotycznego drewna. Nogi do stołu wykonywane są zgodnie z Twoim życzeniem z drewna, stali czarnej lub nierdzewnej albo z mosiądzu.

Oprócz stołów wykonujemy również ławy, półki RTV, konsole, a nawet siedziska i pufy.

Wiesz już, jaki stół mamy dla Ciebie zrobić? Napisz do nas lub zadzwoń: https://wyjatkowestoliki.pl/

Wyjątkowe Stoliki. Meble, które nadadzą Twojemu wnętrzu niepowtarzalny charakter komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Reklama
 Reklama