Wyniki Grand Prix Łowicza w pływaniu (ZDJĘCIA, VIDEO)

Portal lowicz24.eu 17/12/2018 12:04
Martyna Czekalska

140 uczniów łowickich szkół podstawowych i średnich wzięło udział w Grand Prix Łowicza w pływaniu. Patronat nad pływacką imprezą objął burmistrz Krzysztof Kaliński.

Zawody odbyły się ostatni czwartek (13 grudnia) na miejskiej pływalni w Łowiczu. Uczniowie rywalizowali w stylu grzbietowym, dowolnym, klasycznym, motylkowym
i zmiennym na dystansie 25 lub 50 metrów w kilku kategoriach wiekowych.

W klasyfikacji drużynowej uczniów szkół podstawowych z rocznika 2006 i młodszych zwyciężyli reprezentanci łowickiej „Jedynki”. W rywalizacji uczniów podstawówek i klas gimnazjalnych z roczników 2005-2003 triumfowali pływacy ze Szkoły Podstawowej nr 2.  Z kolei wśród szkół średnich najlepsi byli zawodnicy „Ekonomika”.

Organizatorami zawodów były Ośrodek Sportu i Rekreacji, Pijarskie Szkoły Królowej Pokoju oraz Szkoła Podstawowa nr 1 w Łowiczu.

Uczniowie szkół podstawowych rocznik 2006 i młodsi
Kategoria dziewcząt rocznik 2009 i młodsze na dystansie 25 m stylem grzbietowym
1. Maria Urbanek (SP 2) – 21,81 s
2. Maria Lendzion (PSKP) – 22,40 s
3. Katarzyna Więcek (SP 2) – 22,87 s
Kategoria chłopców rocznik 2009 i młodsi na dystansie 25 m stylem grzbietowym
1. Stanisław Dróżdż (SP 2) – 19,98 s
2. Dawid Fabjański (SP 2) – 20,63 s
3. Gustaw Socha (PSKP) – 25,72 s
Kategoria dziewcząt rocznik 2008 na dystansie 25 m stylem grzbietowym
1. Aleksandra Czubik (SP 1) – 18,12 s
2. Julia Kołowacik (SP 4) – 20,70 s
3. Lena Barlak (SP 3) – 22,11 s
Kategoria chłopców rocznik 2008 na dystansie 25 m stylem grzbietowym
1. Oliwier Nowak (SP 1) – 25,31 s
2. Wojciech Rześny (SP 1) – 37,46 s
3. Sebastian Marciniak (SP 1) – 45,46 s
Kategoria dziewcząt rocznik 2007 na dystansie 25 m stylem grzbietowym
1. Natalia Adamczyk (SP 2) – 18,28 s
2. Michalina Kędzia (SP 1) – 18,43 s
3. Kalina Petelewicz (SP 1) – 20,43 s
Kategoria chłopców rocznik 2007 na dystansie 25 m stylem grzbietowym
1. Franciszek Linkowski (PSKP) – 19,67 s
2. Maciej Witerek (SP 2) – 21,03 s
3. Antoni Wolski (PSKP) – 21,12 s
Kategoria dziewcząt rocznik 2006 na dystansie 25 m stylem grzbietowym
1. Marta Czubik (SP 1) – 15,71 s
2. Agata Popławska (SP 1) – 18,95 s
3. Aleksandra Więcek (SP 2) – 20,32 s
Kategoria chłopców rocznik 2006 na dystansie 25 m stylem grzbietowym
1. Tomasz Gluba (SP 3) – 17,61 s
2. Sebastian Chudzyński (SP 2) – 18,31 s
3. Maksymilian Frontczak (SP 1) – 18,85 s
Kategoria dziewcząt rocznik 2009 i młodsze na dystansie 25 m stylem dowolnym
1. Małgorzata Świeszkowska (SP 2) – 21,72 s
2. Maria Lendzion (PSKP) – 21,74 s
3. Maria Urbanek (SP 2) – 22,71 s
Kategoria chłopców rocznik 2009 i młodsi na dystansie 25 m stylem dowolnym
1. Dawid Fabjański (SP 2) – 17,88 s
2. Stanisław Dróżdż (SP 2) – 18,18 s
3. Gustaw Socha (PSKP) – 25,03 s
Kategoria dziewcząt rocznik 2008 na dystansie 25 m stylem dowolnym
1. Aleksandra Czubik (SP 1) – 15,62 s
2. Julia Kołowacik (SP 4) – 19,74 s
3. Lena Wróbel (SP 2) – 20,15 s
Kategoria chłopców rocznik 2008 na dystansie 25 m stylem dowolnym
1. Oliwier Nowak (SP 1) – 28,65 s
2. Wojciech Rześny (SP 1) – 36,68 s
3. Sebastian Marciniak (SP 1) – 46,08 s
Kategoria dziewcząt rocznik 2007 na dystansie 25 m stylem dowolnym
1. Natalia Adamczyk (SP 2) – 16,25 s
2. Michalina Kędzia (SP 1) – 17,04 s
3. Aleksandra Latoszewska (PSKP) – 18,30 s
Kategoria chłopców rocznik 2007 na dystansie 25 m stylem dowolnym
1. Franciszek Linkowski (PSKP) – 18,41 s
2. Maciej Witerek (SP 2) – 18,91 s
3. Julian Urbański (PSKP) – 20,07 s
Kategoria dziewcząt rocznik 2006 na dystansie 25 m stylem dowolnym
1. Marta Czubik (SP 1) – 14,00 s
2. Agata Popławska (SP 1) – 15,70 s
3. Ewa Masłowska (PSKP) – 19,20 s
Kategoria chłopców rocznik 2006 na dystansie 25 m stylem dowolnym
1. Szymon Kosmowski (SP 2) – 14,28 s
2. Mikołaj Grzegorek (SP 1) – 15.65 s
3. Tomasz Gluba (SP 3) – 16,56 s
Kategoria dziewcząt rocznik 2006 i młodsze na dystansie 25 m stylem klasycznym
1. Marta Czubik (SP 1) – 18,59 s
2. Natalia Adamczyk (SP 2) – 20,16 s
3. Agata Popławska (SP 1) – 20.95 s
Kategoria chłopców rocznik 2006 i młodsi na dystansie 25 m stylem klasycznym
1. Szymon Kosmowski (SP 2) – 18,93 s
2. Tomasz Gluba (SP 3) – 20,23 s
3. Franciszek Linkowski (PSKP) – 22,08 s
Kategoria dziewcząt rocznik 2006 i młodsze na dystansie 25 m stylem motylkowym
1. Marta Czubik (SP 1) – 15,46 s
2. Natalia Adamczyk (SP 2) – 18,32 s
3. Aleksandra Czubik (SP 1) – 18,33 s
Kategoria chłopców rocznik 2006 i młodsi na dystansie 25 m stylem motylkowym
1.Tomasz Gluba (SP 3) – 20,06 s
2. Mikołaj Grzegorek (SP 1) – 22,85 s
3. Jakub Drop (SP 2) – 24,90 s
Kategoria dziewcząt rocznik 2006 i młodsze na dystansie 50 m stylem dowolnym
1. Marta Czubik (SP 1) – 30, 88 s
2. Aleksandra Czubik (SP 1) – 33,76 s
3. Natalia Adamczyk (SP 2) – 35, 71 s
Kategoria chłopców rocznik 2006 i młodsi na dystansie 50 m stylem dowolnym
1. Szymon Kosmowski (SP 2) – 32,75 s
2. Tomasz Gluba (SP 3) – 36, 21 s
3. Sebastian Chudzyński (SP 2) – 36,78 s

Uczniowie szkół podstawowych, klas gimnazjalnych i szkół średnich (rocznik 2005 – 2003) oraz szkół średnich (rocznik 2002 i starsi)

Kategoria dziewcząt rocznik 2005 na dystansie 50 m stylem grzbietowym
1. Amelia Siejka (PSKP) – 41,75 s
2. Anna Cichy (SP 1) – 46,14 s
3. Zofia Lelonkiewicz (SP 2) – 49,20 s
Kategoria chłopców rocznik 2005 na dystansie 50 m stylem grzbietowym
1. Mateusz Wolski (PSKP) – 35,54 s
2. Filip Popławski (SP 2) – 39,37 s
3. Filip Deka (SP 1) – 39,77 s
Kategoria dziewcząt rocznik 2004 na dystansie 50 m stylem grzbietowym
1. Bogumiła Czubik (SP 1) – 39,84 s
2. Inga Jaśniewska (SP 2) – 43,93 s
3. Dominika Wołek (SP 2) – 46,52 s
Kategoria chłopców rocznik 2004 na dystansie 50 m stylem grzbietowym
1. Antoni Linkowski (PSKP) – 35,65 s
2. Mateusz Jaros (SP 1) – 35,72 s
3. Antoni Knera (SP 2) – 39,25 s
Kategoria dziewcząt rocznik 2003 na dystansie 50 m stylem grzbietowym
1. Wiktoria Kosmowska (PLOKP) – 38,19 s
2. Pola Jagodzińska (SP 2) – 43,40 s
3. Aleksandra Pierzchała (I LO) – 46,81 s
Kategoria chłopców rocznik 2003 na dystansie 50 m stylem grzbietowym
1. Wiktor Grzegorek (SP 2) – 40,07 s
2. Paweł Graczyk (SP 2) – 40,43 s
Kategoria dziewcząt rocznik 2002 na dystansie 50 m stylem grzbietowym
1. Emilia Deka (I LO) – 36,18 s
2. Weronika Wach (II LO) – 42,81 s
3. Aleksandra Kaczor (I LO) – 45,56 s
Kategoria chłopców rocznik 2002 na dystansie 50 m stylem grzbietowym
1. Bartosz Kępka (ZSP 4) – 33,69 s
2. Mateusz Cyganiak (ZSP 4) – 35,38 s
3. Jakub Cichal (PLOKP) – 36,89 s
Kategoria dziewcząt rocznik 2001 na dystansie 50 m stylem grzbietowym
1. Karolina Kaczmarek (PLOKP) – 45,62 s
2. Julia Badłak (PLOKP) – 50,71 s
Kategoria chłopców rocznik 2001 na dystansie 50 m stylem grzbietowym
1. Mateusz Wosiewicz (ZSP 4) – 36,89 s
2. Maciej Urbański (PLOKP) – 37,54 s
3. Paweł Szczurek (PLOKP) – 38,54 s
Kategoria dziewcząt rocznik 2000 i starsze na dystansie 50 m stylem grzbietowym
1. Paulina Rosłonek (ZSP 4) – 49,17 s
2. Justyna Wodras (ZSP 4) – 54,17 s
Kategoria chłopców rocznik 2000 i starsi na dystansie 50 m stylem grzbietowym
1. Dawid Skóra (ZSP 4) – 32,64 s
2. Aleksander Krajewski (PLOKP) – 40,20 s
3. Hubert Kępka (I LO) – 40,95 s
Kategoria dziewcząt rocznik 2005 na dystansie 25 m stylem dowolnym
1. Amelia Siejka (PSKP) – 34,50 s
2. Zuzanna Markus (SP 1) – 42,47 s
3. Zofia Lelonkiewicz (SP 2) – 46,01 s
Kategoria chłopców rocznik 2005 na dystansie 50 m stylem dowolnym
1. Mateusz Wolski (PSKP) – 32,94 s
2. Filip Popławski (SP 2) – 34,78 s
3. Jan Świeszkowski (SP 2) – 35,42 s
Kategoria  dziewcząt rocznik 2004 na dystansie 50 m stylem dowolnym
1. Bogumiła Czubik (SP 1) – 35,68 s
2. Inga Jaśniewska (SP 1) – 42,86 s
3. Dominka Wołek (SP 2) – 44,44 s
Kategoria chłopców rocznik 2004 na dystansie 50 m stylem dowolnym
1. Antoni Linkowski (PSKP) – 30,69 s
2. Antoni Knera (SP 2) – 30,94 s
3. Mateusz Jaros (SP 1) – 32,27 s
Kategoria dziewcząt rocznik 2003 na dystansie 50 m stylem dowolnym
1. Aleksandra Pierzchała (I LO) – 36,96 s
2. Wiktoria Kosmowska (PLOKP) – 37,55 s
3. Pola Jagodzińska (SP 2) – 37,73 s
Kategoria chłopców rocznik 2003 na dystansie 50 m stylem dowolnym
1. Paweł Graczyk (SP 2) – 32,96 s
2. Wiktor Grzegorek (SP 2) – 35,14 s
3. Jakub Szczepaniak (SP 2) – 37,00 s
Kategoria dziewcząt rocznik 2002 na dystansie 50 m stylem dowolnym
1. Emilia Deka (I LO) – 32,40 s
2. Weronika Wach (II LO) – 39,59 s
3. Aleksandra Kaczor (I LO) – 41, 04 s
Kategoria chłopców rocznik 2001 na dystansie 50 m stylem dowolnym
1. Jakub Cichal (PLOKP) – 27,78 s
2. Bartosz Kępka (ZSP 4) – 29,51 s
3. Mateusz Cyganiak (ZSP 4) – 32,11 s
Kategoria dziewcząt rocznik 2001 na dystansie 50 m stylem dowolnym
1. Karolina Kaczmarek (PLOKP) – 37,71 s
2. Julia Badłak (PLOKP) – 38,50 s
Kategoria chłopców rocznik 2001 na dystansie 50 m stylem dowolnym
1. Paweł Szczurek (PLOKP) – 30,74 s
2. Mateusz Wosiewicz (ZSP 4) – 31,85 s
3. Krzysztof Malczyk (PLOKP) – 34,15 s
Kategoria dziewcząt rocznik 2000 i starsze na dystansie 50 m stylem dowolnym
1. Paulina Rosłonek  (ZSP 4) – 43,54 s
2. Justyna Wodras (ZSP 4) – 56,52 s
Kategoria chłopców rocznik 2000 i starsi na dystansie 50 m stylem dowolnym
1. Dawid Skóra (ZSP 4) – 28,91 s
2. Hubert Kępka (I LO) – 29,04 s
3. Aleksander Krajewski (PLOPK) – 32,86 s
Kategoria dziewcząt rocznik 2005 – 2003 na dystansie 50 m stylem klasycznym
1. Bogumiła Czubik (SP 1) – 32,42 s
2. Inga Jaśniewska (SP 2) – 37,08 s
3. Maja Czerwińska (PSKP) – 44,88 s
Kategoria chłopców rocznik 2005 – 2003 na dystansie 50 m stylem klasycznym
1. Antoni Linkowski (PSKP) – 39,41 s
2.Paweł Graczyk (SP 2) – 39,98 s
3. Mateusz Wolski (PSKP) – 41,72 s
Kategoria dziewcząt rocznik 2002 i starsze na dystansie 50 m stylem klasycznym
1. Emilia Deka (I LO) – 41,76 s
2. Julia Badłak (PSKP) – 52,22 s
3. Weronika Wach (II LO) – 53, 80 s
Kategoria chłopców rocznik 2002 i starsi na dystansie 50 m stylem klasycznym
1. Dawid Skóra (ZSP 4) – 36,98 s
2. Jakub Cichal (PLOKP) – 37,32 s
3. Hubert Kępka (I LO) – 37,77 s
Kategoria dziewcząt rocznik 2005 – 2003 na dystansie 50 m stylem motylkowym
1. Bogumiła Czubik (SP 1) – 39,96 s
2. Amelia Siejka (PSKP) – 49,69 s
3. Pola Jagodzińska (SP 2) – 1 min 1,41 s
Kategoria chłopców rocznik 2005 – 2003 na dystansie 50 m stylem motylkowym
1. Mateusz Wolski (PSKP) – 36,77 s
2. Antoni Linkowski (PSKP) – 36,96 s
3. Paweł Graczyk (SP 2) – 43,97 s
Kategoria dziewcząt rocznik 2002 i starsze na dystansie 50 m stylem motylkowym
1. Emilia Deka (I LO) – 45,20 s
2. Julia Badłak (PLOKP) – 55,74 s
3. Paulina Rosłonek (ZSP 4) – 58,61 s
Kategoria chłopców rocznik 2002 i starsi na dystansie 50 m stylem motylkowym
1. Dawid Skóra (ZSP 4) – 34,59 s
2. Bartosz Kępka (ZSP 4) – 34,67 s
3. Paweł Szczurek ( PLOKP) – 35,47 s
Kategoria dziewcząt rocznik 2005 – 2003 na dystansie 100 m stylem zmiennym
1. Bogumiła Czubik (SP 1) – 1 min 27,05 s
2. Amelia Siejka (PSKP) – 1min 39,22 s
3. Wiktoria Kosmowska (PLOKP) – 1 min 40,04 s
Kategoria chłopców rocznik 2005 – 2003 na dystansie 100 m stylem zmiennym
1. Antoni Linkowski (PSKP) – 1 min 20,14 s
2. Mateusz Wolski (PSKP) – 1 min 22,29 s
3. Paweł Graczyk (SP 2) – 1 min 31,20 s
Kategoria dziewcząt rocznik 2002 i starsze na dystansie 100 m stylem zmiennym
1. Emila Deka (I LO) – 1 min 27,89 s
2. Julia Badłak (PLOKP) – 1 min 45,53 s
3. Paulina Rosłonek (ZSP 4) – 1 min 53,06 s
Kategoria chłopców rocznik 2002 i starsi na dystansie 100 m stylem zmiennym
1. Dawid Skóra (ZSP 4) – 1 min 15,60 s
2. Bartosz Kępka (ZSP 4) – 1 min 18,86 s
3. Paweł Szczurek (PLOKP) – 1 min 20,31 s

Klasyfikacja drużynowa szkół:
Szkoły podstawowe (rocznik 2006 i młodsi)
1. Szkoła Podstawowa nr 1 w Łowiczu – 93 pkt
2. Szkoła Podstawowa nr 2 w Łowiczu – 53 pkt
3. Pijarskie Szkoły Królowej Pokoju – 37 pkt
4. Szkoła Podstawowa nr 3 w Łowiczu – 24 pkt
5. Szkoła Podstawowa nr 4 w Łowiczu – 8 pkt
Szkoły podstawowe i klasy gimnazjalne (rocznik 2005 – 2003)
1. Szkoła Podstawowa nr 2 w Łowiczu – 79 pkt
2. Pijarskie Szkoły Królowej Pokoju w Łowiczu – 62 pkt
3. Szkoła Podstawowa nr 1 w Łowiczu – 62 pkt
O drugim i trzecim miejscu zdecydowały wyniki w stylu zmiennym.
Szkoły średnie:
1. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Łowiczu – 82 pkt
2. Pijarskie Liceum Ogólnokształcące Królowej Pokoju w Łowiczu – 77 pkt
3. I Liceum Ogólnokształcące w Łowiczu – 49 pkt
4. II Liceum Ogólnokształcące w Łowiczu – 11 pkt

 

Wyniki Grand Prix Łowicza w pływaniu (ZDJĘCIA, VIDEO) komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Reklama
 Reklama