Wyniki konkursu na najlepszą pracę dyplomową dotyczącą Łowicza

Urząd Miejski, Wyniki konkursu najlepszą pracę dyplomową dotyczącą Łowicza - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 14/11/2019 11:05

Podczas głównej uroczystości powiatowo-miejskich obchodów Narodowego Święta Niepodległości w Łowiczu, zorganizowanej 8 listopada w Sali Barokowej łowickiego muzeum, odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu ogłoszonego przez Burmistrza Miasta Łowicza na najlepszą pracę dyplomową dotyczącą problematyki związanej z Łowiczem.

Piotr Wysocki z Łowicza został zwycięzcą konkursu na najlepszą pracę dyplomową, dotyczącą problematyki związanej z Miastem Łowiczem. Jego praca "Rosjanie w miastach guberni warszawskiej w latach 1864 – 1915” uznana została za najlepszą.

Do konkursu zgłoszono 8 prac. 

Wyróżnienia otrzymali: Klaudia Modrzejewska za pracę dyplomową pt. „Struktura przestrzenna terenów mieszkaniowych w Łowiczu” i Dominik Domińczak za pracę dyplomową pt. „Klarnet w polskiej muzyce ludowej na przykładzie folkloru łowickiego”.

Celem konkursu było upowszechnienie dziedzictwa kulturowego Łowicza, promocja badań dotyczących zagadnień społecznych i gospodarczych związanych z historią i dniem współczesnym Miasta Łowicza oraz wyróżnienie i nagrodzenie autorów najlepszych prac z tych dziedzin.

Wyniki konkursu na najlepszą pracę dyplomową dotyczącą Łowicza komentarze opinie

  • Zbigniew - niezalogowany 2019-11-16 11:28:23

    Gratulacje dla Piotra!!!

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Reklama
 Reklama