Wyniki wyborów do Sejmu 2019 w okręgu sieradzkim. Dane PKW z 82,79 proc. obwodowych komisji wyborczych

Wybory do parlamentu 2019, Wyniki wyborów Sejmu okręgu sieradzkim obwodowych komisji wyborczych - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 14/10/2019 09:45
Martyna Czekalska

Państwowa Komisja Wyborcza opublikowała wyniki głosowania w wyborach do Sejmu z 82,79 proc. obwodowych komisji wyborczych. Jak głosowano w okręgu sieradzkim obejmującym m.in. powiat łowicki?

Okręg numer 11 obejmował dwanaście powiatów województwa łódzkiego: kutnowski, łaski, łęczycki, łowicki, pabianicki, pajęczański, poddębicki, sieradzki, wieluński, wieruszowski, zduńskowolski i zgierski.

Jak wynika z danych opublikowanych przez PKW, a obejmujących wyniki głosowania z 82,73 proc. obwodowych komisji wyborczych, Prawo i Sprawiedliwość odniosło miażdżącą przewagę i otrzymało 53,53 proc. głosów.

Na drugim miejscu uplasowała się Koalicja Obywatelska z poparciem na poziomie 16,88 proc., a na trzecim Polskie Stronnictwo Ludowe z 11,60 proc. Próg wyborczy przekroczyły też Sojusz Lewicy Demokratycznej 10,80 proc. oraz Konfederacja Wolność i Niepodległość 5,85 proc.

Na komitet wyborczy wyborców Koalicja Bezpartyjni i Samorządowcy zagłosowało 1,35 proc. wyborców.

Wkrótce opublikujemy wyniki głosowania w Łowiczu i gminach powiatu łowickiego.

Wyniki wyborów do Sejmu 2019 w okręgu sieradzkim. Dane PKW z 82,79 proc. obwodowych komisji wyborczych komentarze opinie

  • gościu - niezalogowany 2019-10-14 11:20:11

    Wyborcy pis to zwykłe zwierzęta, które się hoduje propagandą i karmi ich własnymi pieniędzmi. Polaczek to gorzej jak niewolnik, bo niewolnicy się buntują.

  • gość 2019-10-14 13:22:54

    Znalazł się prawdziwy demokrata z PO obrażać innych to dla nich norma. Niech lepiej uważa aby te zwierzęta ich nie rozszarpały.

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Reklama
 Reklama