Wypadek na A2. Dwoje poszkodowanych w szpitalach

Kronika policyjna, Wypadek Dwoje poszkodowanych szpitalach - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 28/02/2017 09:16

Dwie osoby zostały poszkodowane w wypadku na autostradzie A2, do którego doszło wczoraj, 27 lutego w rejonie Łyszkowic.

 

 Poszkodowani to 62-letnia mieszkanka Warszawy i 47-letni mieszkaniec powiatu ciechanowskiego. Kobieta śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego została przetransportowana do szpitala w Skierniewicach, mężczyzna karetką do placówki zdrowia w Brzezinach.

Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że renault laguna zatrzymało się na pasie awaryjnym. Osobówka została zahaczona przez ciągnik siodłowy renault z naczepą. Rozpędzony tir zjechał na pas zieleni i przewrócił się do rowu. Z przewróconej ciężarówki wyciekło paliwo. Strażacy w sumie zabezpieczyli około 350 litrów oleju napędowego, z czego 100 litrów wypompowano z pobliskiego rowu.

Ciężarówka przewoziła wysokiej jakości części do maszyn. Całość została przekazana właścicielowi samochodu, który zabezpieczył mienie i na swój koszt usunął z autostrady.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, policja oraz Zespół Ratownictwa Medycznego.

Wypadek na A2. Dwoje poszkodowanych w szpitalach komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Reklama
 Reklama