Wypadek na DK nr 70 w Łowiczu - aktualizacja

 • Fotka nr 0 z 4
 • Fotka nr 1 z 4
 • Fotka nr 2 z 4
 • Fotka nr 3 z 4
Portal lowicz24.eu 22/08/2019 21:58
Martyna Czekalska

Dwa pojazdy osobowe zderzyły się na ul. Warszawskiej w Łowiczu. Do zdarzenia doszło dzisiaj (22 sierpnia) około godziny 21.

Do wypadku doszło na ul. Warszawskiej na wysokości skrzyżowania z ul. Nadbzurzańską.

Jak wynika z naszych nieoficjalnych informacji, w wyniku zdarzenia pomocy medycznej wymagały trzy osoby, w tym dwoje dzieci.

Na miejscu pracują służby ratunkowe. Ruch odbywa się wahadłowo.

Aktualizacja

Czwartkowe zdarzenie zakwalifikowano ostatecznie jako kolizję. Jak wynika z ustaleń policji, zawiniła 19-letnia mieszkanka powiatu łowickiego kierująca BMW. Nastolatka jechała ul. Warszawską od strony centrum miasta. Skręcając w ul. Nadbzurzańską wymusiła pierwszeństwo na jadącym od strony drogi krajowej nr 92 renault espace. Kierowała nim 38-latka z naszego powiatu.

W wyniku zdarzenia do szpitala trafili kierująca renault 38-latka oraz podróżujące z nią dziecko. Na szczęście nie wymagali hospitalizacji.

Obie kierujące były trzeźwe.

Wypadek na DK nr 70 w Łowiczu - aktualizacja komentarze opinie

 • Gość - niezalogowany 2019-08-23 12:07:04

  Pogotowie jak zwykle na końcu.Zamiast jechać ze szpitala koło Policji,obwodnicą i Blichem w Nadbrzużańską to ekipa przedzierała sie miastem....brak słów.

 • Gość - niezalogowany 2019-08-23 12:16:54

  Ty byś na pewno jechał zajebiście szybko i położył ręce na poszkodowanych i uleczył ich od razu i w ogóle jesteś na pewno zajebistym i inteligentnym kierowcą karetki i lekarzem w jednym i na pewno byś wiedział że w tym miejscu będzie kolizja i zapobiegł byś wypadkowi. Zastanów się baranie co piszesz.....

 • Gość - niezalogowany 2019-08-23 13:14:58

  Słuchaj kolega ma rację kierowca karetki to głąb, Łowicz to nie Warszawa żeby nie wiedział ze kolo policji ma bliżej, a hak dzwonisz na pogotowie to dokładnie mówisz gdzie co i jak, także trzeba być matołem żeby tak jechać

 • Gość - niezalogowany 2019-08-23 13:15:19

  Słuchaj kolega ma rację kierowca karetki to głąb, Łowicz to nie Warszawa żeby nie wiedział ze kolo policji ma bliżej, a hak dzwonisz na pogotowie to dokładnie mówisz gdzie co i jak, także trzeba być matołem żeby tak jechać

 • gość 2019-08-23 13:30:36

  Co do karetek pogotowia to coś z nimi jest nie tak . Około miesiąca temu w jednym z pociągów na Dworcu w Łowiczu pasażer pociągu stracił przytomność. Było po 16-tej na pogotowie czekało się 50 min. Ruch pociągów był wstrzymany wszyscy czekali na pogotowie. Masakra .

 • Gość - niezalogowany 2019-08-23 13:54:02

  W jakim celu ten atak?To tylko moja opinia,a nie ulega wątpliwości,że kierowca karetki powinien wybrać jak najkrótszą drogę do poszkodowanych i każdy się z tym zgodzi, bez względu na to czy ja jestem baranem czy nie.Wszystkich do jednego worka nie można wrzucić ale ile razy pogotowie jest pierwsze na miejscu zdarzenia?U strażaków widać zaangażowanie,lecą w kusa chłopaki na akcje a medycy...no cóż...

 • Gość - niezalogowany 2019-08-23 14:37:42

  Jak karetki nie ma na miejscu to można jeszcze zrozumieć ale wlec się ze szpitala na Nadbrzużańską ze 25 minut to już przegięcie...

 • Gość - niezalogowany 2019-08-23 14:39:50

  Nadbzurzańska takie małe błędy mi się wkradły,tak dla ścisłości...

 • gość 2019-08-25 20:15:24

  Panowie/Panie , pogotowie ratunkowe nie ma siedziby przy szpitalu na Ułańskiej tylko na Sikorskiego przy stacji paliw i stamtąd rusza na miejsce . A chłopaki ze straży od każdego wyjazdu mają ułamek procenta do wysługi lat . Więc nie ma się co dziwić że do gniazda os lub złamanej gałęzi w środku nocy potrafią przypędzić na sygnałach dwa samochody tych bohaterów. Z tego jedni pomagają drudzy szybciutko robią zdjęcia ,które możecie drogie Panie i Panowie , często jeszcze przed zakończeniem akcji podziwiać w internecie.

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Reklama
 Reklama