Wypadek w Łagowie, pięć osób w szpitalu

Wypadki i kolizje, Wypadek Łagowie pięć osób szpitalu - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 25/08/2019 11:29

Dzisiaj, 25 sierpnia tuż przed godziną 3 w nocy, bus z pasażerami uderzył w tył naczepy ciężarówki. Miało to miejsce na autostradzie A2 w Łagowie (gmina Łyszkowice).

Do wypadku doszło na pasie w kierunku Warszawy.

Przyczyną wypadku było nie zachowanie bezpiecznej odległości. Bus marki Mercedes, kierowany przez 26-letniego mieszkańca Puław, uderzył w tył naczepy ciężarowego Volvo, kierowanego przez 40-letniego Białorusina.

Pięć osób podróżujących busem (trzy kobiety i dwóch mężczyzn) wymagało udzielenia pierwszej pomocy. Po przekazaniu ich pod opiekę ZRM, zostały zabrane do szpitala m.in z pęknięciem kości udowej oraz urazami głowy.

Wśród poszkodowanych nie ma mieszkańców powiatu łowickiego.

Obaj kierowcy byli trzeźwi.

Wypadek w Łagowie, pięć osób w szpitalu komentarze opinie

  • gość 2019-08-25 12:28:12

    PODA KTOŚ WIENCEJ INFORMACI NAP. JAKI KOLOR REJESTRACIA

  • Lukasz - niezalogowany 2019-08-25 13:01:10

    Szary blachy LHR

  • Lukasz - niezalogowany 2019-08-25 13:14:31

    Szary blachy LHR

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Reklama
 Reklama