Wypadek w Trzciance. Kierowca skody pozostał w szpitalu

Wypadki i kolizje, Wypadek Trzciance Kierowca skody pozostał szpitalu - zdjęcie, fotografia
 • Fotka nr 0 z 6
 • Fotka nr 1 z 6
 • Fotka nr 2 z 6
 • Fotka nr 3 z 6
 • Fotka nr 4 z 6
 • Fotka nr 5 z 6
Portal lowicz24.eu 14/03/2019 09:47
Mirka Czubak

36-letni kierujący skodą rapid trafił do szpitali wskutek zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj (13 marca) około godziny 17:00 w miejscowości Trzcianka (gmina Łyszkowice).

Do wypadku doszło na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej nr 704 z drogą lokalną.

Z informacji jakie przekazała nam podkom. Urszula Szymczak, rzecznik policji w Łowiczu wynika, że 24-letni mieszkaniec pow. zgierskiego jadący audi, drogą podporządkowana od strony Bobrowej, nie ustąpił pierwszeństwa. W wyniku niezastosowania się do znaku uderzył w auto marki skoda, którą od strony Łyszkowic, drogą wojewódzką 704, podróżował 36-letni mieszkaniec Łodzi.

W wyniku zderzenia kierowcę skody przewieziono do szpitala w Brzezinach - Ustalamy okoliczności zdarzenia - mówi podkom. Urszula Szymczak. Wiadomo, że obaj kierowcy byli trzeźwi.

Na miejscu interweniowała Ochotnicza Straż Pożarna z Łyszkowic, Kalenic oraz JRG Łowicz, dwa zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Zdjęcia:Osp KSRG Łyszkowice

 

Wypadek w Trzciance. Kierowca skody pozostał w szpitalu komentarze opinie

 • gość 2019-03-14 10:46:36

  Witam

  Bardzo proszę rodzinę Poszkodowanego ze skody o wiadomość na email:
  [email protected]

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Reklama
 Reklama