Wysokie szóste miejsce Piotrka Podsędka w Moszczenicy

Tenis stołowy, Wysokie szóste miejsce Piotrka Podsędka Moszczenicy - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 17/09/2018 09:40
Katarzyna Gajda

W niedzielę, 16 września w Moszczenicy odbył się I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Seniorów w tenisie stołowym, będący kwalifikacją do I Grand Prix Polski.

W niedzielę, 16 września w Moszczenicy odbył się I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Seniorów w tenisie stołowym, będący kwalifikacją do I Grand Prix Polski. Na wysokim szóstym miejscu zawody ukończył Piotrek Podsędek. Zawodnik UMKS „Księżak” Łowicz przegrał 2:3 mecz o piąte miejsce z Jakubem Polańskim (MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka).

Pozostali dwaj startujący w tym turnieju zawodnicy łowickiego klubu zakończyli turniej na miejscach: Mateusz Podsędek 25-32, a Szymon Sierota 33-48. Zgodnie z przewidywaniami, mecz o pierwsze miejsce rozstrzygali między sobą zawodnicy pierwszoligowego klubu IKS Start Zduńska Wola. Zwycięstwo, dające awans na I Grand Prix Polski odniósł Grzegorz Janczewski.

Drugie miejsce w rozgrywkach przypadło jego klubowemu koledze Tomaszowi Wiśniewskiemu (IKS Start Zduńska Wola), trzecie - Damianowi Rybakowi z MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka. Czwarte miejsce wywalczył Adam Marczak (KS Energetyk Łódź), piąte Jakub Polański (MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka, zaś szóste wspomniana na początku Piotr Podsędek (UMKS Księżak Łowicz).

 

Reklama

Wysokie szóste miejsce Piotrka Podsędka w Moszczenicy komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Reklama
 Reklama