Wystartowała Łowicka Liga Futsalu. Sprawdź wyniki 1. kolejki

Piłka nożna, Wystartowała Łowicka Futsalu Sprawdź wyniki kolejki - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 25/11/2019 13:32
Martyna Czekalska

Ogrodowa SMS Dąbkowice od wysokiej wygranej rozpoczęła sezon 2019/2020 w KIA Open I lidze. W niedzielę (24 listopada) rozgrywki zainaugurowały również zespoły Julomax II ligi oraz Robkol IV ligi.

W ostatnią niedzielę listopada ruszył 27. sezon Łowickiej Ligi Futsalu. To jedne z największych rozgrywek piłki halowej w regionie. W tym roku w czterech ligach będzie grało 49 zespołów.

Oto wyniki niedzielnych spotkań:

1.  kolejka Robkol IV ligi (niedziela 24 listopada 2019 r.)
LAMELA Łowicz – TRANS DAMI Łowicz 0:1 (0:1);

br.: Adam Wojda 12’.

START JUNIOR Złaków Borowy – CARTEL Parma 3:4 (1:3);
br.: Mateusz Kubica 2 (2’, 20’), Przemysław Matuszewski 13’ – Bartosz Wojciechowski 3 (4’, 10’, 24’), Hubert Kania 9’.

KS Ostrowiec – GAS-TRUCK Łowicz 7:0 (5:0);
br.: Krystian Kucharski 2 (10’, 15’), Michał Buczek 2 (6’, 9’), Mariusz Zydlewski 2’, Dominik Majcher 12’, Przemysław Majcher 24’.

DRINK TEAM Głowno – AMATORZY Z ŁOWICZA Łowicz 3:2 (1:1);
br.: Szymon Kopeć 6’, Jakub Urbanik 14’, Norbert Klimczak 20’ – Szymon Płacheta 4’, Marcel Frątczak 16’.

KOPERNIK Kiernozia – CZARNI JUNIOR Bednary 2:4 (1:1);
br.: Łukasz Dylik 4’, Przemysław Trepa 24’ – Sebastian Jarosiński 2 (17’, 18’), Kacper Paczkowski 8’, Adam Jankowski 22’.

PIOTR TRANS BLICH Łowicz – FC Jamno 0:1 (0:0);
br.: Robert Kubiak 22’.

1. kolejka JULOMAX II ligi (niedziela 24 listopada 2019 r.)
SUBIEKT Nieborów – STRAŻACY ITV MEDIA Łowicz 2:1 (1:0);

br.: Mikołaj Ulasiewicz 2 (4’, 24’) – Patryk Kaczor 16’.
Żółte kartki: Mateusz Miazek (Strażacy), Błażej Miazek (Subiekt).

FC Łaguszew – OLIMPIA Chąśno 5:1 (1:1);
br.:  Piotr Buczek 5’, Mateusz Dobrzyński 17’, Eryk Woliński 18’, Kamil Szufliński 20’, Przemysław Żaczek 21’ – Przemysław Bury 10’.

ZOOKSY HA HA HA! Łowicz – ALCATRAZ Łowicz 3:5 (0:2);
br.: Kamil Owczarek 2 (15’, 19’), Jakub Papuga 18’ – Dawid Ługowski 5’, Łukasz Kowalik 12’, Przemysław Plichta 13’, Mirosław Gielniewski 16’, Marcin Rychlewski 24’.

VINCI Łowicz – BANG BANG Łowicz 4:1 (1:1);
br.: Jan Sejdak 3’, Radosław Grefkowicz 16’, Adrian Dąbrowski 20’, Jakub Bylewski 22’ – Dominik Łukawski 1’.

DĄBRO Łowicz – PROMIL LET’S DANCE Dzierzgów 1:2 (0:2);
br.: Mateusz Kwasek 18’ – Paweł Osóbka 5’, Mariusz Bakalarski 12’.

NIEOBLICZALNI Głowno – MARBUD Chąśno 1:2 (0:1);
br.: Damian Bednarski 18’ – Patryk Okraska 1’, Kamil Lenarczyk 24’.

Pauza: KS STEFAN Łowicz

1. kolejka KIA OPEN I ligi (niedziela 24 listopada 2019 r.)
NOVUM PĘDZĄCE IMADŁA Łowicz – VICTORIA Bielawy 2:2 (2:1);

br.: Krystian Mycka 2’, Tomasz Dąbrowski 20’ - Piotr Kociak 4’, Konrad Wojciechowski 7’.
Novum: Rafał Bogus – Sebastian Zwierz, Piotr Gawlik, Volodymyr Molodchenko, Damian Janik, Tomasz Dąbrowski, Michał Adamczyk, Krystian Mycka, Michał Fabijański.
Victoria: Tomasz Zimny – Piotr Kociak, Przemysław Grzegory, Bartosz Charucki, Konrad Wojciechowski, Mateusz Antczak.

OGRODOWA SMS Dąbkowice – BŁĘKITNI I Dmosin 6:0 (2:0);
br.: Krzysztof Adamski 2 (4’, 18’), Krystian Siatkowski 2 (10’, 18’), Tomasz Czajkowski 10’, Przemysław Imiołek 15’.
Ogrodowa: Jacek Milczarek – Tomasz Czajkowski, Krystian Siatkowski, Przemysław Imiołek, Robert Czekalski, Łukasz Markowski, Krzysztof Adamski.
Błękitni: Paweł Mielczarek – Bartłomiej Sibielak, Cyprian Kotlarek, Szymon Ślązak, Dawid Ślązak, Piotr Knera, Marceli Knera.

CHIŃSKA HACZYKOWSCY SKIERSCY Łowicz – FANTAZJA Głowno 3:4 (1:2);
br.: Dawid Sarafiński 2 (5’, 12’), Kamil Bartosiewicz 19’ – Aleksy Waśkiewicz 3’, Łukasz Nagański 10’, Damian Mospinek 12’, Jakub Będor 13’.
Chińska: Michał Nowakowski – Kamil Bartos, Paweł Kutkowski, Dawid Sarafiński, Jan Haczykowski, Tomasz Rembowski, Kamil Bartosiewicz, Adam Patora, Krystian Białas, Kacper Jaros.
Fantazja: Michał Kocemba – Łukasz Nagański, Tomasz Florczak, Antoni Waśkiewicz, Aleksy Waśkiewicz, Damian Mospinek, Eryk Ignatowski, Patryk Tuliński, Jakub Będor.

DRUŻYNA KIA RENIX Łowicz – BŁĘKITNI II Dmosin 4:1 (0:0);
br.: Daniel Wasiak 2 (13’, 13’), Bartłomiej Tkacz 17’, Radosław Kuciński 19’ – Mateusz Lubczyński 15’.
Drużyna KIA: Rafał Gospoś – Radosław Kuciński, Rafał Trakul, Michał Świdrowski, Bartłomiej Tkacz, Piotr Tkacz, Daniel Wasiak, Patryk Pomianowski, Tomasz Trafalski.
Błękitni II: Karol Kacprzyk – Piotr Mielczarek, Mateusz Lubczyński, Paweł Kłos, Radosław Filipiński, Mariusz Supera, Maciej Borowski.

BLOKERSI Łowicz – BO-DACH Grudze 1:4 (1:2)
br.: Paweł Graczyk 10’ - Krystian Kruk 2 (5’,12’), Karol Kruk 7’, Kacper Rześny 19’.
Blokersi: Rafał Zieliński – Jakub Jędrachowicz, Jarosław Burzykowski, Patryk Sekuła, Rafał Bogus, Rafał Kołaczyński, Paweł Graczyk, Mikołaj Pietrzak.
Bo-Dach: Dawid Feliga – Paweł Wojda, Karol Kruk, Krystian Kruk, Michał Redzisz, Przemysław Wilk, Hubert Matyjas, Kacper Rześny, Maciej Balik, Sebastian Sobieszek, Bartosz Placek.

Wystartowała Łowicka Liga Futsalu. Sprawdź wyniki 1. kolejki komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Reklama
 Reklama