Wystawa "Wielka Bogini" już otwarta

Portal lowicz24.eu 28/04/2018 17:34
Katarzyna Gajda

Trzy różne spojrzenia na kobietę prezentuje wystawa, którą od dziś, 28 kwietnia można oglądać w murach Muzeum w Łowiczu.

W sobotnie popołudnie (28 kwietnia) w Muzeum w Łowiczu odbył się wernisaż wystawy „Wielka Bogini”, prezentująca prace Natalii Anny Kalisz, Roksany Kularskiej-Król oraz Karoliny Matyjaszkowicz.

Absolwentki Akademii Sztuk Pięknych w tworzeniu dzieł inspirowały się tym, co łączy wszystkich ludzi, bez względu na czas, miejsce czy kulturę. Jest nim archetyp kobiety.

Artystkom podczas dzisiejszego wernisażu towarzyszyła Marta Motyl, która stworzyła opis do wystawy. Zachęcamy do oglądania materiału wideo, w którym autorka opowiada o idei stworzenia „Wielkiej Bogini”.

 

Wystawa "Wielka Bogini" już otwarta komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Reklama
 Reklama