9°C bezchmurnie

XV edycja Tipes Topes w Łowiczu (program)

Kiedy: 2017-11-18 , godzina: 19:30 | Gdzie: Łowicki Ośrodek Kultury

Łowicki Ośrodek Kultury zaprasza w listopadzie na XV edycję Tipes Topes. W programie koncerty zespołu Łoskot oraz duetu Hugo Race i Michelangelo Russo, a także pokaz filmu „Przeżyć: metoda Houellebecqa”.

Tipes Topes to projekt Łowickiego Ośrodka Kultury, który zadebiutował w 2011 roku. Na stałe wpisał się do kalendarza imprez, od początku stawiając sobie za cel promocję alternatywnych form kultury i sztuki współczesnej z akcentem na muzykę i film, a także poezję.

Tegoroczna edycja Tipes Topes składa się z trzech wydarzeń: dwóch koncertów i jednego seansu filmowego.

18 listopada w kinie Fenix wystąpi grupa Łoskot, jeden z najważniejszych zespołów trójmiejskiej sceny yassowej. 24 listopada zagrają Hugo Race i Michelangelo Russo z materiałem z najnowszego albumu „John Lee Hooker's World Today”. To jeden z zaledwie czterech koncertów tego duetu w Polsce! 26 listopada zaplanowano pokaz filmu „Przeżyć: metoda Houellebecqa” z udziałem Iggy'ego Popa.

Bilety na koncerty w cenie 20 zł (przedsprzedaż) / 30 zł (w dniu koncertu) są do nabycia w kasie kina Fenix lub na stronie Łowickiego Ośrodka Kultury.

Portal lowicz24.eu jest patronem medialnym XV edycji Tipes Topes. Zachęcamy do śledzenia naszej strony. Wypatrujcie konkursów, będziemy mieli do rozdania bilety na wydarzenia organizowane w ramach eventu!

Miejsce zdarzenia mapa Łowicz


XV edycja Tipes Topes w Łowiczu (program) komentarze opinie

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.


Ostatnie video - filmy na Lowicz24.eu